Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek új párt magamnak?

Figyelt kérdés

nem sok ideje vagyunk együtt, de amióta vele vagyok, az elején boldog voltam. most annyira inkább már nem. mondhatni túl vagyunk a mézes heteken. és ez nekem hiányzik. de érdekes mód az arcomra nem mond bókokat, csak ha kivagyok sminkelve. inkább az alakomra tesz szép szavakat. de azzal meg nem érek semmit. nem érzem magam nőnek, nem érzem mellette szépnek magam. sem határozottnak ahogy eddig amig magam voltam.

túl komolyan veszem, és ink mások szavára adjak? arol nem is beszélve, hogy saját magáról beszél majdnem mindig.



#újpartner
2013. nov. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Van még pár párt ott a fidesz,mszp,jobbik,független kisgazdapárt stb.
2013. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
valahol volt valami ilyen humoros kép, hogy a pasi azt mondta a nőnek mindig, hogy milyen jól nézel milyen szexi vagy...ezt szinte meg sem hallotta csak aha..persze....kicsim mintha felszedtél volna 1-2 kg-ot...miiii??? azt mondod dagadt vagyok??????? már nem tetszem??? van egy másik csaj??? tuti van valaki igaz egy sokkal szebb mi??? :)
2013. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az lenne a lényeg, hogy nem bókol nyaktól felfele. pedig ha ő komolyra tervezné akkor számítana neki. de igy viszont arra tippelek hogy nem. nagyon megrémitsz mert megszerettem.
2013. nov. 19. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, és eszed ágában ne legyen egy uj kapcsolatba addig belemenni, míg igy gondolkozol.
2013. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASOT ***** válasza:
az a helyzet h 3-masnak igaza van ám :)
2013. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!