Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik típusú csaj fog előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú csaj fog előbb társat találni magának? Melyik van nagyobb előnyben?

Figyelt kérdés

A típus:

Gyönyörű arc, sportos, feszes mellű-seggű, magabiztos, nőies, lesi az óhajaidat, bár nem olyan intelligens (azaz kicsit buta), kicsit hisztis is, akaratos, átlagos fizetése van, egyszerű irodai munkát végez.


B típus:

Átlagosnál kicsit rosszabb külsejű (arcra csúnya), kis pocak, vastag elhízott combok stb. Nem magabiztos, néha kicsit határozatlan, kinézete, stílusa nem annyira nőies, nagyon okos, empatikus, türelmes, gonoszkodó, megértő, humoros és átlagos fizetése van értelmiségi munkakörben.


2015. okt. 16. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kérdés megfogalmazója az A típust képviseli, jót tehet egykis egófényezés. Nos, szerintem nincs ilyen, hogy ki találhat előbb férfit. Az, aki megtetszik valamiért a férfinek, és a kereslet találkozik a kínálattal.
2015. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az A. A gyönyörű arc mindent felülír.
2015. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 szerintem pont hogy B) . Senki nem állítja magáról hogy buta, csak az aki elég okos ahhoz hogy ezt felismerje. De az nem tesz fel ilyen kérdést.
2015. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki empatikus, az nem gonoszkodó...
2015. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az amelyik akar is! :)
2015. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ebből a kettőből kell választani, akkor egyértelműen B.
2015. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam a gyönyörű nők (azaz az "A" lehetőség) eleve kiesnek, nem tartozunk ugyanabba a kategóriába. Sajnos nekik előbb lesz párjuk, mint a B-nek.
2015. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az A típus könnyebben fog pasit találni, pl. szexre, viszont tartós, igazi párkapcsolata inkább a B típusnak lesz.

Viszont aki igazán könnyen tud pasit szerezni és tartós párkapcsolata is lesz, az nem A vagy B, hanem A és B típusból ez és az.

Ugyanis az én meglátásom szerint, ha valaki bár nem túl szép, de nem is csúnya, viszont ad a külsejére, tehát csinos, hangsúlyozza az előnyös tulajdonságait, még ha van is rajta némi súlyfelesleg, magabiztos, humoros, nem buta, türelmes, megértő, na ő hamar fog pasit találni és meg is fogja tudni hosszútávon tartani.

2015. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DarthQtya ***** válasza:
Amelyikük átállt a sötét oldalra és bír annak hatalmával. A sötét oldal tudásának birtoklása a legnagyobb előny.
2015. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2015. okt. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!