Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nagyobb bók egy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nagyobb bók egy pasitól a jó csaj, csinos, vagy szép kifejezés?

Figyelt kérdés
Szerintem a csinos a ruházkodásra vonatkozik, a szép a természet adta szépségre, a jó csaj meg egy megcsinált műnőre, de nem tudom a férfiak szerint ez hogy van, illetve melyik nagyobb bók egy nőnek?
2015. jún. 26. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a szép esne jobban, meg talán a csinos. :D

Igazából ezen még nem gondolkoztam. A csinost szerintem nemcsak ruházkodásra érthetik a pasik, hanem pl alakra is.

Ha azt mondják, hogy szép, akkor úgy értik szép az arcod, ez is jólesik.

2015. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a "jó csaj" kifejezésről műnő jut eszembe, a szép az arcra vonatkozik, a csinos a testre. Inkább az utóbbi kettő tetszene, de bármilyen belső tulajdonságra vagy viselkedésre utaló bókot többre becsülnék.
2015. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neem, én nagyon nagy dicséretnek veszem, ha valaki jó csajnak titulál! :D Nincs azzal gond, nem műnős, ez a vagányságra utal szerintem. ;)

Hát a szép is nagyon nagy dicséret, de ez természet adta dolog, tehát csak úgy nem illik dobálózni vele, ha nem igaz. XD De ha tényleg így gondolod, az azért nem kicsit tudna jól esni szerintem.

A csinos az alkatra vonatkozik szeintem, ez a leglájtosabb bók, de bók! :) Jól tud esni ez is.

2015. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
A gyakoriság így csökken: szép, jó csaj, csinos.
2015. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de nekem egyszer,mikor suliban lépcsőn mentem le,(ötöd éven voltam már,nem kis taknyos voltam)ott volt 2 srác,és miután elhaladtam,mondták hogy láttam egy jó nőt...xD ) ha viccből mondták,ha nem,nekem nagyon tetszett,és örültem neki...pedig nem vagyok mű nő.Nem vasalom a hajam,kevés smink szokott rajtam lenni,csak jól passzolt rám a farmerom és piros felső volt rajtam...lehet azért is,nem tudom....de még sosem mondtak azelőtt ilyesmit,ezért eddig az jött be a legjobban....pedig mondták már a csinosat és szépet is...csak azokat többször.
2015. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csinos a legnagyobb bók, mert az szinte 100%-ban olyasmire vonatkozik, amiről csak én tehetek, és az én jóízlésemet dicséri. Kiv. ha épp tetszik, az adott férfi, mert ott nyilván fontos, hogy szépnek is tartson. De vadidegenektől a csinos. A "jó csaj / jó bőr stb." kifejezés degradáló, prolis.
2016. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!