Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több dologban jónak, sikeresne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több dologban jónak, sikeresnek érzem magam, viszont nőként egy nullának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok barátom van, sokan kedvelnek, karrier területén is haladgatok előrébb, még a külsőmet is elég igényesnek, csinosnak tartom, viszont a férfiaknak egyáltalán nem kellek, így úgy érzem, nőként semmit nem tudok felmutatni az életben.
2015. okt. 16. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondok valamit: én férfi vagyok ugyan, de nekem még a karrierem sem tart sehol, pedig rohadt sokat tanultam érte. Ki van rosszabb helyzetben?
2015. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolod, hogy ha nem találsz magad mellé valakit akkor senki vagy annak ellenére, hogy amit csinálsz, azt jól csinálod, mivel karriert építesz?


Adj lejjebb az igényekből, de ha nem megy, akkor meg keress egy zsák pénzt, utazgass belőle, fedezz fel dolgokat, tanulj belőlük.


Sokan elnyomják a párkapcsolat hiányát a munkában, utazásban és egyéb elfoglaltságokban, mert ezekben a dolgokban is lehet örömet lelni, és ez így rendben is van.

2015. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy nem bűnronda nő egyáltalán nem kell a férfiaknak, csak olyan van, hogy az adott nőnek az igényei az egekben vannak és aki nem Brad Pitt kategória az már "SENKI" a szemében. Egy nőnek semmit nem kell tennie egy kapcsolatért csak kimondania egy rohadt igent.
2015. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!