Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nincs senkim. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincs senkim. Minden rokon ezzel cseszeget. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nincs párom, szeretnék olyan nőt, aki tisztességes és szimpatikus.

És én is neki. Szóval annyira nem válogatok, csak eléggé ahhoz, hogy ne legyen egyszerű.

Ha találkozom rokonnal, ez az első, vagy egyetlen témája, hogy mért nincs, mit válogatok, stb. em egyik, majdnem mindegyik ezzel foglalkozik.


2015. okt. 17. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van!
2015. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha lesz akkor majd azzal foglalkoznak, hogy

- mikor lesz esküvő

- mikor lesz gyerek


az se jobb, hidd el

2015. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Erről a vicc jutott eszembe:


Az öregasszonyok az esküvőkön mindig azt mondogatták nekem, hogy: Ne aggódj, te leszel a következő.

Csak mostanában kezdték abbahagyni, amikor ugyanezt mondom nekik a temetéseken. :D

2015. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rokonságnak a legjobb hazudni egyet. Van persze, csak túl messze lakik vagy bármi ilyesmi.


Problem solved.

2015. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van már, hogy a testvéreim párjai, és azok családja is ugyanezt csinálja...

Amúgy valaki mutatott egy ilyet:

https://www.youtube.com/watch?v=-Hx3cKBrL8M

2015. okt. 17. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában mindig találnak valamit, amivel nincsenek megelégedve...először az iskolákat hozzák fel, aztán a munkahelyet (persze mondogatják, hogy mit kellene dolgozni, mert amit csinálsz az sose jó stb.) Aztán jön a mikor lesz már barátnőd, ha az is lesz, akkor jön a mikor lesz már esküvő, ha az is megvan mikor lesz már gyerek, és ez így megy tovább. Egyetlen megoldás, ha határozottan a tudtukra adod, hogy ez a TE életed, törődjenek a sajátjukkal. Lehet megsértődnek, de részedről meg jogos, ha kiállsz magadért. Annak semmi értelme, ha mások miatt görcsölsz ezeken.
2015. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szüleim azt hiszik, hogy meleg vagyok. Pedig mondom nekik, hogy nem vagyok, és próbálkozok de nem adnak még esélyt se a nők az ismerkedésre.
2015. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!