Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40-es nők ismerkedésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Harry Potter_ kérdése:

A 40-es nők ismerkedésben általában az internetre szorultak?

Figyelt kérdés

A kérdésben nem az olyan 40-es nőkről beszélek, akik olyan néznek ki, mint mondjuk Eva Longoria. Ő nagyon jól tartja magát, utána futnak a pasik, még a fiatalabbak is szerintem.


De a 40-es nők többsége olyan "átlagos tanárnő típus", és úgy semmi különleges nincs bennük, nem is néznek ki jól. Az ilyen szingli nők az internetes társkeresőre szorulnak, ha ismerkedni akarnak?


2015. okt. 18. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem! Pont az ilyen típusú emberek miatt!

Láttad már Eva Longoriát profi smink, és photoshopp nélkül? Valószínűleg nagyon meglepődnél! Honnan tudod, hogy van benne valami különleges? Ismered? Vagy csak láttad a tv-ben?Az általad lenézett 40-es nők is normális emberek. És ne felejtsd el, te is leszel 40, nem is tudod milyen gyorsan!

2015. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a szuper alak lehet csábító, hanem a pénztárca / társadalmi pozíció is.
2015. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Állandóan ezt mondjátok, hogy photoshop meg profi smink...


Basszuskulcs, miért szerintetek egy nő nem nézhet ki ilyen kellékek nélkül jól? Eva természetes, hogy smink nélkül nem úgy fest, mint képeken, sőt mindenkiről lehet előnytelen képeket is csinálni. De Eva >>alapból<< jó nő, mert szép arcvonásai vannak, és az alakja is jó (a korához képest.) És igen, nekem smink nélkül is tetszik.


Aki meg alapból nem szép, az sminkkel se néz ki jól. Volt egy lányismerősöm, aki mindig sminkelte magát, meg FB-re tett fel képeket, akkor se volt jobb csaj, mert az arca alapból nem volt szép. Szóval ne mondd már nekem, hogy a smink meg a photoshop mindenkiből jó nőt tud csinálni, mert aki alapból csúnya, abból sose lesz jó nő. Tapasztalatból tudom.

2015. okt. 18. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Marha tapasztalt lehetsz, meg nem kicsit naív! De úgyse lehet meggyőzni. Talán nézz szét a neten, mit tud a photoshopp!
2015. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még egy gajdcsúnya lány arcvonásain is elég itt-ott torzítani picit, igazítani a színárnyalatokon, és bár a képen már vígan nem az a lány van, mint az életben, a névhez akkor is a kép marad meg a fejedben, mert az látványosabb, mint a valóság. Abban tud segíteni a photoshop. Hiába csak egy hazugság, ha egyszer szórakoztató. Az emberi természet a hü**eségre mindig kapható.


Ami meg az ismerkedést illeti, szerintem tele vannak velük a társkereső irodák is, nem csak a publikus internetes társkeresők. A publikus társkeresőkön a 20-as lányok biztosan kiszorítják a 40-eseket, a fizetős társker irodákban már nem annyira. Tipp: kutasd fel Almássy Éva társker irodáját, linkelni most nem fogom, mert ez itt nem a reklám helye.

2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

08:25


Komolyan mondom ember, te nem vagy komplett. Te most tényleg azt gondolod, hogy photoshop nélkül nem lehet szép egy nő? Szerinted a szép nők csak a mesében léteznek? Inkább menj aludni, nagyon buta ember vagy. :D

2015. okt. 20. 19:21
 7/9 A kérdező kommentje:

"Még egy gajdcsúnya lány arcvonásain is elég itt-ott torzítani picit, igazítani a színárnyalatokon, és bár a képen már vígan nem az a lány van, mint az életben, a névhez akkor is a kép marad meg a fejedben, mert az látványosabb, mint a valóság."


-->Tehát te sem hiszel a szép nőkben. Gratulálok. Inkább meg se kérdezem, milyen barátnőid voltak eddig. :D

2015. okt. 20. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Válasz #5-től: Miattam már topmodell is bőgött a párnájába, de hiába, nálam máshol van a léc. Persze igazán köszi, hogy aggódsz a magánéletem miatt, de nem szükséges :) Viszont most tényleg csak arról van szó, hogy aránytalanul nem vagy képben a marketing világ *vicceiről*, hogy mennyire manipulálható vagy, és hogy mennyire egyszerű eszközökkel. Én éltem abban a világban is, és tudom. Gondoltam, felhívom rá szíves figyelmedet, mennyire naív vagy, de ha nincs ra szükséged, hát nincs rá szükséged.
2015. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

08:25 vagyok!

Tévedsz,igen is vannak szép nők, egy szolid smink kifejezetten előnyös. De te elhiszed a tv-ben, újságokban látott képek "valóság"-át. Ezek nélkül az eszközök nélkül ezek az emberek is tök átlagosak, egynémelyik kifejezetten csúnya, míg mások valóban szépek. Ez egy illúzió a nagyközönségnek.

A buta pedig te vagy, ha mindezt valósnak véled.Egyébként elég nagy vagyok, el tudom dönteni mikor aludjak :-)

2015. okt. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!