Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom félmeztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom félmeztelen képet töltött fel rólam az internetre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos bosszúból veszekedésünk és szakításunk után egy rólam készült félmeztelen fotót töltött fel az internetre, szerencsére az arcom nem volt rajta a képen. Nagyon bánom, hogy elkészült ez a fénykép, de teljesen megbíztam benne, nagyon naív voltam. Sajnos az utólagos bánkódás már nem segít a dolgon. Már korábban fenyegetőzött veszekedéseinkkor, hogy feltölti a képet de nem vettem komolyan.

Mit tehetek? Köszönöm.


2015. szept. 26. 00:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem látszik az arcod, nem írt nevet, nem vagy sehogy felismerhető, akkor ne törődj vele. Egyéb esetben nyugodtan feljelentheted.
2015. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%
Hova töltötte fel az a szemét?? Úgy értem annyi ilyen képmegosztó oldal van... egyik szörnyűbb, mint a másik! Melyik volt az?
2015. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Egyéb infót nem osztok meg nem vagyok hülye, hogy mindenki rákeressen. Ne nézz már hülyének légyszi... Az érdekel mit tudok tenni? Annyiból tudják, hogy én vagyok, mivel ő a saját nevével és képével töltötte fel és így tudja mindenki, hogy én vagyok....

1.válaszoló ha neked ez vicces és viccet csinálsz belőle akkor te sem vagy különb és ez a te intelligencia szintedet is jelzi.

2015. szept. 26. 00:36
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

El ne mondd, hova töltötte fel...

az itteni kiéhezett had rád akarja ma éjjel rántani...


Szerintem kérdezz meg vmi rendőrt vagy bárkit, aki tudhatja, ilyen esetben mit tehetsz.

2015. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hát neked véletlen sem szeretnék örömet okozni... remélem nem veszed zokon ;)
2015. szept. 26. 00:38
 6/38 A kérdező kommentje:
Elég gáz a részetekről ha így kell vadásznotok egy kis cicire! Nem megalázó nektek, hogy másképp nem láttok? Ez égő... :D
2015. szept. 26. 00:41
 7/38 A kérdező kommentje:
Hát itt semmi nem fog jutni... azt másnál keressétek, mert nem jó ajtón kopogtattok, ne fáradjatok.
2015. szept. 26. 00:46
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó cicid van, ezzel csak magát égeti. XD
2015. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
stvtdv, nem szorulok rá hogy nektek mutogassam... a segítségedre meg még inkább nincs szükségem.
2015. szept. 26. 00:51
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
AHOVA felrakta írj az oldal üzemeltetőinek hogy vissza éltek a képeddel és akkor azt le szedik
2015. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!