Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog hogy csinos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy csinos nő létemre az extrém elhízott férfiak iránt vonzódok?

Figyelt kérdés
Barátnőim, barátaim, mind nem értik mi van velem ízlésficamosnak neveznek, de nem érdekel, engem valahogy a nagyon nagy darab férfia vonzanak (100 kg felett). Azért nem értik, mert engem elég csinos jó nőnek mondanak. Tényleg nem lenne normális dolog ez?
2015. okt. 19. 13:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem normális, de az téged ne érdekeljen. Senkinek semmi köze a másik ízléséhez.
2015. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ahh alattvaloim. XD
2015. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igaz, én is duci nő vagyok, viszont nekem is csak a nagydarab pasik jönnek be. 100 kiló felett, ahogy neked is. :) Attól, hogy lefogyok esetleg, nem változik az ízlésem, erre gerjedek ez van és teljesen normálisnak tartom magamat. :D
2015. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy macim, odaadom.
2015. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező kérdése egy nagy kamu!!!!Lehet nem is nő irta ki,ilyen nő nincs!!!!
2015. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért egy 100 kilós férfi még nem feltétlenül extrém elhízott, hacsak nem 150 cm mellé.

Nekem is a macis alkat tetszik egyébként. :)

2015. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Es aki nem elhizott hanem az izmai miatt 100kg korul van az is szoba johet nalad?
2015. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
végre valaki
2015. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%

Az egy dolog, hogy kinek mi jön be, az meg egy másik, hogy az elhízásnak milyen egészségügyi következményei vannak. És itt most nem a macis testalkatról beszélek, hanem az "extrém elhízott" pasikról.


Nem tudom, akkor is be fog-e ez jönni, ha sehová sem tudtok elmenni kirándulni, mert 10lépés után kifullad? Ha cukorbetegséggel, magas vérnyomással kell orvoshoz járogatni? Ha műteni kell a térdét, mert elkopik a ránehezedő súly miatt?


Ha valakinek beteges testalkat tetszik, akkor az már régen rossz. Ami nekem a legvelószínűbb, hogy túl sok az elvárásod magaddal szemben, (a kérdésben is kiemeled, hogy te szép és csinos vagy) és emiatt olyan párt akarsz, aki kevésbé görcsöl rá erre. Mint amikor az anorexiások nézik a sütirecepteket a neten. Vagy kevésbé kéne görcsölnöd a szépségeden, mert egy elhízott pasi mellett mindig szebbnek fogsz tűnni.


De lehet akár asszociáiós is, egy kövér emberről az jut asz eszedbe, hogy jóízűen megenné a főztödet? Hogy esetleg nehezebben találna más nőt?


Vagy akár tudat alatt őrizgetsz valami rossz tapasztalatot, amit vékony vagy izmos férfi miatt szereztél?


Vagy a nőkhöz vonzódsz, de nem mered magadnak bevallani, az elhízott férfiak pedig kielégítik a mellek-iránti igényedet?


Ezek csak ötletek, ha érdekelnek a miértek, akkor kezd el megismerni önmagad, hogy rájöjj.

2016. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ismernéd a facér barátomat biztosan imádnád! f.
2017. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!