Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha el tudom érni, hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el tudom érni, hogy csinos lányok megadják nekem a telefonszámukat az utcán, akkor valószínűleg nem vagyok olyan ronda, mint hiszem?

Figyelt kérdés
Én magamat nagyon tré pasinak látom, mégis többször sikerült már így megismerkednem lánnyal. Csak beképzelem, hogy rosszul nézek ki?
2015. okt. 9. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fellépésed, dumád annyira megnyerő, hogy ez bőven elég. A szépség pedig relatív. Ezek a lányok nyilván nem láttak "tré pasinak".
2015. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megadták a számukat? és aztán???telefonálgattál vagy szexeltél is?
2015. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát előfordul az ilyesmi, társkeresőn, tinderen, meg ilyen helyeken nullához konvergál a teljesítményem, de a valóságban meg simán 50%-os a sikerrátám. Szóval egyértelmű, hogy fontos a megjelenés, a kiállás az ápoltság, a beszédkészség meg az intelligencia is.

F/21

2015. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor csak te hiszed rondának magad.
2015. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2es, négy lánnyal randiztam ilyenből, közülük eggyel jutottam szexig.
2015. okt. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!