Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlag alatti pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag alatti pasinak nem szabad válogatnia, hanem örülnie kellene ha egy nő egyáltalán szóba áll vele?

Figyelt kérdés
Én valóban átlag alatti pasinak gondolom magam, viszont eléggé válogatok, fontos a belső fontos a külső. Most nem a bombázó lányra gondolok, hanem egy átlagos kinézetű aranyos nőre. Belsőre viszont nagy az igény. Okos, türelmes, nem hisztis, megértő, törődő, önzetlen, aranyos, szolid.
2015. okt. 19. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én teljesen elégedett lennék már azzal is, ha legalább szóba állna velem egy lány. De sajnos a kinézetem miatt erre sincs semmi esélyem.
2015. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha majd megtudjuk mi az átlagos akkor lehet átlag alattiról beszélni.


amúgy tapasztalatból mondom hogy a nőknek annyira nem számít a kinézet...

2015. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Tapasztalatból mondom,hogy a nőknek csak a kinézet számít,mennyire vagy helyes,izmos stb. na meg a pénz...

Én átlagos vagyok kinézetre,de így sem kaptam még csak esélyt sem soha egy nőtől sem... :/

Szóval én már annak is örülnék,ha valaha egy randi összejönne legalább...

24/F

2015. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor érzem mennyire káros ez az oldal a sok anonim félrevezető válasszal. Ha innen akarna informálódni egy fiatal lány, tényleg elhiszi ezt a sok maszlagot az esélyt soha nem kapó fiúkról, holott csak színjáték az egész.
2015. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es.

Milyen színjáték? Gyere megmutatom én neked szívesen élőben is,hogyan néznek rám a nők,ha meglátnak,mennyire esélyt sem adnak nekem...

Pedig csúnya sem vagyok kinézetre,sőt nagyon sok embernél különb kinézetem van,de semmire nem megyek vele,mert nem születtem helyesnek,és így már esélyt sem kapok..

24/F

2015. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem hiszem, hogy olyan sokat számítana a kinézet. És az hogy mi a helyes teljesen relatív. Sokszor az ember nem is gondolná, hogy egy nő számára ki számít jóképűnek, jó kinézetűnek. Volt ,hogy olyan emberekre mondták női ismerőseim, hogy bejön nekik (külsőre) aki szerintem eléggé ronda. Persze nem tudok női szemmel gondolkodni, de akkor is furcsa volt, hogy sokszor elég torz kinézetű hapsik tetszettek nekik.
2015. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!