Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mára elég az internetből!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mára elég az internetből! Alább olvasható 2000, azaz kétezer nő véleménye a férfiideálról. Megpróbáljak nem ledöbbenni?

Figyelt kérdés

[link]


"... hiszen a megkérdezett 2000 nő szerint az ideális férfi húst „zabál”, drága autót vezet, kétszer egy héten felhívja az anyját, sört iszik és jól keres."


Nézzük az elvárásokat!


1. Minimum 180 cm magas

Hát hogyne, mindjárt keresek a magasságomhoz néhány centit, hogy biztosan benne legyek az elitben.


2. Izmos és sportos

Hát hogyne, meg világbajnok hátúszó, olimpiai távfutó, és persze Fekete László is egyben, ha netán 300 kilós kőtömböket kell emelgetni.


3. Barna szemű

Király! Kiestem. Ja nem, még vehetek barna kontaktlencsét.


4. Rövid, sötét hajú

Megnövesztem a hajam, és befestem obszidiánszínűre, az elég sötét.


5. Felsőfokú végzettséggel rendelkezik

Már szaladok is lediplomázni, de egyből hármat.


6. Többet keres, mint te

Az én szégyenem lenne, ha egy nő többet keresne nálam.


7. Drága autója van

Lexus, Infiniti, C63 AMG, Acura NSX, BMW 760Li? Melyiket kívánja, kiskegyed?


8. Jó a humora

Percenként durrogtatom a jobbnál jobb vicceket régi, szamárfüles Mórickákból.


9. Toleráns, ha ideges vagy

:D Akkor már mindenre legyek toleráns, ha megcsalsz, még azt is elnézem neked.


10. Kimutatja, hogy szeret

Miután megcsaltál, ez már csak természetes.


11. Elismeri ha megnéz egy másik nőt

Azt hiszem, ha elismerném, újra végigzongorázhatnánk a 9-es pontot.


12. Szeretne családot

Előbb-utóbb mindenki, úgyszólván ez nem tekinthető elvárásnak.


13. Rendszeresen felhívja az anyját

Az anyámat, a nagymamámat, a barátnőidet, meg a barátnők anyukáját is. Sütit is sütök nekik akár. Hát legyen már megszabva, kikkel beszélek, pls.


14. Nem dohányzik

Nem dohányzom!


15. Igényes az alkoholokra

Tehát ne igyak 230 forintos Beck's-t, hanem igyak 9 millió forintba kerülő Cheval Blanc-ot.


16. Nem vegetáriánus

És ha az lennék?


17. Stílusos

Az mit jelent? Valószínűleg másik 1000 férfi is pont ugyanolyan mintázatú pólót visel, mint amit most én. Akkor már nem is vagyok stílusos? :(


18. Szeret vásárolni

A szalámi-, vágott zsemle-, vaj-, ketchup-, mustár- és fűszervásárlás is beleszámít?


19. 10 perc alatt elkészül

Na a nők inkább meg se szólaljanak...


20. Frissen borotvált

Ha kipattog a nyakam a folytonos borotválástól, kinyomkodod a pattanásaimat?


21. Sima a mellkasa

Eredetileg a Pó-síkság, de most már a Himalája kicsinyített térképe is megtalálható rajta.


22. Tud úszni, kerékpározni

Meg Mariana-árokban búvárkodni, meg Mount Everestet mászni, meg a pólusokat megjárni, de az sem árt, ha pályára állítok egy második holdat.


23. Tud kereket cserélni

Snorts! Olajcsere, szűrőcsere, kipufogócsere, szélvédőcsere, üléshuzatcsere nem, nem? :(


24. Szereti a focit

Rühellem a focit! Szívből gyűlölöm.


...


Kétezer nő, kérem alássan.


2015. okt. 19. 19:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
52%
két mell
2015. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
27%
és 2... ja nem, 3 lyuk.. :D
2015. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
26%
Vagy egy pasi, azokon is van két lyuk és úgyse olyan felszínesek, mint ezek a csúnya gonosz phícsák :D
2015. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%

Semmi értelme a kérdésnek :D Arra megy ki az egész, hogy egy újabb kérdés alatt oszthassátok az egész női nemet... Sajnálom, hogy ilyen szörnyűnek látjátok a helyzetet és nem ismertek egy olyan lányt se, aki miatt elhinnétek, hogy vannak normális nők még a világon :D Egyébként itt egy ideálról van szó, nem pedig arról, hogy egy hétköznapi sráctól mit várnak el a nők... Lehet nekem pl. az ideálom Johnny Depp vagy akárki más, nyilván nem arra fogok várni, hogy majd ő bekopogtat egyszer, másnak meg addig esélyt sem adok :D

Úgyhogy lehet nyomkodni a piros kezeket ;)

2015. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretnék erről valami forrást látni. Egy 2000 fős kutatásról csak van valami megbízható, hiteles publikáció, leírással az adatgyűjtés módszeréről, a vizsgált populációról, pontosan ki készítette ezt a kutatást és hasonló, a megítélés szempontjából lényeges dolgokról. Én is tudnék bármi fasságot összehordani és kiposztolni egy magyar divatoldalon, azt is elhinnéd és fröcsögnél rá?
2015. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
10%

25-ös.

Pont az a baj,hogy a valóságban is ezek a nők elvárásai sajnos,és ha nem vagy tökéletes külsejű,akkor már mehetsz a kukába...

Figyelj minden kérdésnél kiderül amik hasonlóak,hogy aki nem született jóképűnek,jó genetikával férfiként,az ássa el magát jó mélyre... És sajnos ez a valóság manapság,bárcsak ne így lenne.

De mindenhol ezt látni. :/

24/F

2015. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
47%

Ez a felmérés baromsàg ezt nőként mondom.

De nàlam a humorod nagyon nyerő :D

Komolyan.

2015. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
26%
Itt ülök a buszon és szakadok a röhögéstöl. Tényleg. You made my day :D
2015. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
35%

Most meg mi a francért lettem lepontozva????

Ez akkora gond, hogy még nőként is azt gondolom, hogy abszurdak ezek az elvàràsok. És nem kamu. Tényleg csinàltak egy ilyen felmérést. Én is làttam a neten.

2015. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
63%

Na nézzük:


1. 185 cm magas vagyok, akkor ez rendben van.

2. Egy kis izom van rajtam, de nem vagyok egy kigyúrt állat.

3. Nekem zöld szemem van, az sztem sokkal jobban néz ki mint a barna.

4. Rövid világosbarna hajam van, de végül is a szőkéhez képest ez bőven sötétnek számít.

5. Felsőfokú végzettségem megvan, most diplomáztam egy féléve, de ennyivel nem elégszem meg, most már mesterképzésre járok.

6. Nyilván ha elvégzem az egyetemet, jól fogok keresni. Amúgy meg a szüleimnek is sok pénze van, addig érjék be ennyivel.

7. Nincs semmilyen autóm, de ezen ne múljon, majd veszek egy drágát, ha olyan kedvem lesz.

8. Hát elég száraz humorom van, valakinek bejön, valakinek nem.

9. A legtoleránsabb, legnyugisabb ember vagyok a világon

10. Akit szeretek, annak kimutatom.

11. Ja én elismerem, hogy minden jó nőt megnézek magamnak

12. Családot szeretnék majd egyszer, ez természetes

13. Anyámmal lakok, és rendszeresen felhívom a szobámba, hogy ezüst tálcán ágyba reggelit hozzon nekem.

14. Nem dohányzom.

15. Nagyon igényes vagyok az alkoholra, mivel a Jagermeister a kedvencem, ami 56 féle gyógynövényt tartalmaz

16. Szeretem a húsokat. Vadat s halat, mi jó falat, szem szájnak ingere.

17. Stílusos vagyok, stílusosan leszarom, hogy másoknak mi a véleménye rólam.

18. Vásárlás? Hmm, hát én is csak ilyen kecsapos szinten szeretek vásárolni

19. "10 perc alatt elkészül" ... A mikróban a lasagne...

20. Utálok borotválkozni, hetente max 2x szoktam

21. Hát a mellkasom inkább dimbes dombos

22. Tudok úszni, kerékpározni, tudok kettesével számolni, be tudom fűzni a cipőfűzőmet...

23. Attól függ, minek a kerekét.

24. "Szereti a focit"?? Mi van? A nőket mióta érdekli a foci? Ezt komolyan ők állították össze? Úgy látom ez valami kamu lista, ha ezt tudom, el se kezdem olvasni...

2015. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!