Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már csak a legjóképűbb, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak a legjóképűbb, a legizmosabb, a legkülöncebb, a legzüllöttebb vagy a leggazdagabb pasik keltik fel a lányok érdeklődését?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy valamelyikben top szinten, akkor a büdös életben sem fogod érdekelni őket.
2015. okt. 19. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Körülbelül.
2015. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
igen! de bunkó még lehetsz az eléggé kelendő a piacon
2015. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
De ha nincs semmi vonzó tulajdonságod, miért éppen téged kellene egy csajnak választania? Valami alapján szelektálnia kell, minden férfival nem lehet együtt. Ha meg mindenkivel együtt lenne, az lenne a baj, mert akkor egy k°urva. Nyilván nehéz elfogadni, hogy más férfiak jobbak nálad, de erről nem a nők tehetnek, te sem leszel együtt olyan csajjal akiben nem találsz semmi számodra vonzót. Akkor ezért téged hibáztassanak azok a nők, akik nem tetszenek neked? Próbáld a világot mások szemszögéből is nézni, ne csak a sajátodból. Ha meg annyira önző vagy, hogy erre nem vagy képes, ne csodálkozz, hogy veled sem törődnek mások.
2015. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Pontosan sajnos. :/ Ez van a mai világban,gusztustalan ahogyan a mai nők válogatnak... :/

24/F

2015. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Hát én elég jóképű vagyok, gazdag is és nagyon nagyon különc. Mégsem volt még barátnőm, mondjuk igaz, hogy nem is kerestem, mert iszonyat lusta vagyok, általában egész nap csak otthon döglök, finom kajákat eszem, sorozatokat nézek, számítógépes játékokkal játszom, néha benézek az egyetemre, teszek ott egy tiszteletkört, azt irány haza, szerencsére a család elég jól áll anyagilag, eltartanak, én meg tojok rá, hogy valaki emiatt rossz szemmel néz rám, h én a szüleim pénzén élek, majd ha elvégeztem a sulit és lesz egy jó állásom, akkor majd eltartom magam, addig meg nem fogok robotolni pár ezer forintért a mekiben vagy tudom is én hol...


Finom kaják, luxusutazások, sport, játékok, pihenés, sorozatok, nekem ennyi bőven elég a boldog élethez, én leszarok mindenkit, csak magammal foglalkozom, senki más nem érdekel, párkapcsolatra nincs szükségem, max néha összejön netről pár egy-vagy több éjszakás kaland, azt cső, egyébként meg az önkielégítés is teljesen megfelel, ha épp nincs más, inkább magamnak való vagyok.

2015. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
26%

Nem.Nagyon nem.


Gondolom a végcél az, hogy találj magadnak egy normális lányt, remélhetőleg egy életre. (Ha nem, akkor így vagy úgy, pénzért vagy ingyen, de biztosan össze tudsz szedni egyéjszakás kalandokat. Ez igazán nem nagy kunszt.)


Viszont ha értékes kapcsolatra vágysz, akkor légy a nőkkel őszinte, érdeklődő, tisztelettudó és barátságos. És addig ne nyomulj rájuk, amíg csak annyit tudsz róluk,hogy milyen színű a szemük/hajuk/ruhájuk. Ha egy pasi egyből intenzíven nyomulni kezd, az értelmesebb nőkben felmerül a kérdés,hogy "Miért is? Mire fel? Hisz eddig csak a csomagolást látta! Ja hogy nála ennyi elég?"...gameover...Viszont ha pusztán barátságosan érdeklődik a pasi, és a nő úgy érzi hogy tényleg kíváncsiak rá és meg akarják ismerni azt, hogy milyen ember, na az egy olyan jó pont, ami elég lehet arra, hogy elfogadjon egy randimeghívást, ahol tovább lehet ismerkedni és eldönteni, hogy tényleg érdekel-e a másik ill. hogy jól érzed-e magad a társaságában.


Így csinálják azok a felnőttek, akik nem egy trófeára gyúrnak, hanem értékes kapcsolatot szeretnének.

2015. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

6-os.

Jót nevettem.Igen,ez azoknak a férfiaknak megy,aki jóképűnek,jó genetikával születtek,és izmosak mellé....

De aki nem olyan,azzal a nők alapból szóba sem állnak,tehát hiába szeretnék én bármit a nőtől,szóba sem áll velem...

24/F

2015. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Fiúk, ez a felfogás annyira szánalmas és szomorú. Nyissátok már ki a szemeteket könyörgöm. Azért mert nektek nincs barátnőtök, még nem kell általánosítani. Láttatok már csúnya fiút szép lánnyal ugye? Olyat aki nem volt gazdag? Igen. Egészen biztos. Ha nem, akkor vakon járjátok a világot. Volt valami a személyiségükben, ami feledtette egyéb hiányosságaikat. Ti is meg fogjátok találni azt a lányt, aki azt fogja szeretni bennetek, amit jónak talál. Türelem. :)
2015. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Persze 8-as,és még meddig várjak mondd már el?!

Mert 24 évet vártam rá már idáig,semmi nem jött össze,még egy csók sem volt soha életemben...

Másoknak meg az ölükbe hullik 1 nap alatt a kapcsolat úgy,hogy semmit nem tettek érte...

Szóval várhatok én 20 milliárd évet,akkor is pont ugyanígy levegőnek néznek a nők,és elkerülnek sajnos... :/ Pedig még csúnya sem vagyok,adok is magamra,szóval a franc se érti ezt... :/

24/F

2015. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

7-es


Sajnálom, hogy ennyire kiábrándult és negatív vagy 24 évesen. Ez a hozzáállás biztos kudarc.


- Ki mint vet, úgy arat. -

2015. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!