Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már csak a legjóképűbb, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak a legjóképűbb, a legizmosabb, a legkülöncebb, a legzüllöttebb vagy a leggazdagabb pasik keltik fel a lányok érdeklődését?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy valamelyikben top szinten, akkor a büdös életben sem fogod érdekelni őket.
2015. okt. 19. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es


Ha valami, akkor a párkeresés nem hozzáállás kérdése, vagy csak nagyon minimális mértékben. Kettőn áll a vásár, ahogy mondani szokás. Ebben az esetben az édeskevés, hogy "húúú, én most nagyon lelkes vagyok, és akkor is lesz egy barátnőm". Ez nem így működik. Vagy szerinted a magányos férfiak azért vannak egyedül,mert nem akarnak párt? Sokszor ők a legkitartóbbak, mégsem sikerül nekik semmi. Van aki meg a lábát lógatja egész nap, és szimpatikusabbnál szimpatikusabb csajai vannak...

2015. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Most őszintén, meg kell, hogy fogjon a srác valamivel. A leírtak közül ez nálam talán a különcség (meg ehhez kapcsolódóan az extrém intelligencia)... illetve én minden pasi jóképűnek találok, aki nekem bejön, nyilván, de volt olyan ideálom, akit mások bottal nem piszkáltak volna meg, szóval az ízlés kérdése is.


(pénz sosem érdekelt, az izmos pasik nem tetszettek... züllöttség... hát... minimális szinten bejött régebben, de akkor sem a nagyon alkesz, nagyon drogos fajta... ma már nem)

2015. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Noren1989 ***** válasza:

Igen-igen, egyértelműen így van. Én pl öltönyös zsidónak öltözöm az ügy érdekében.

26/F

2015. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!