Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azon nők szerint, akiknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők szerint, akiknek az vonzó, ha egy pasi elérhetetlen, nem arról van szó, hogy (lent)?

Figyelt kérdés

nem arról van szó szimplán, hogy a pasi jóképű?


Csomószor hallom, hogy fosd le a nőket, majd utánad jönnek. Túl sokszor. Maga a nő mondta, hogy azért tartott ki a pasi mellett, mert egyszer törődött vele, egyszer nem.


Igazából nem szimplán arról van szó, hogy helyes volt a pasas? Hisz ne mondjátok már ti nők, hogy bármikor valaki nyomult rátok, majd leállt, azonnal nedvesedett a bugyi. Ez kicsit olyan, mint az udvarlás. Aki nem jön be, attól nem kell. Aki meg igen, akkor meg nincs rá szükség.


És én nekem még SOSEM abból lett párkapcsolatom, mert hanyagoltam valakit - olyan mondjuk volt már, hogy egy lánynak elege volt belőlem szinte, majd miután egy hónapig eltűntem a szeme elől, tiltottam magam, nem találkoztunk, akkor ilyen kislányos szemekkel, pislogva mosolyogva jött hozzám "mi van veled? Régen találkoztunk. Fogsz ide járni?"


2015. okt. 20. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Push and pull technikát alkalmazzák az ilyen srácok. Húzd meg, ereszd meg. Negelnek egy sort a csajoknak. Neg = oltják finoman, poénosan, csípkelődve. Sokan ezt szeretik. De persze ne felejtsük el, hogy ezek is csak akkor működnek 99%-ban, ha van egy megnyerő arcszerkezeted.
2015. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ez kicsit olyan, mint az udvarlás. Aki nem jön be, attól nem kell. Aki meg igen, akkor meg nincs rá szükség. "


Fú, ezt nagyon rosszul gondolod.

CSAK AZ a fiú jöhet szóba, aki potenciális partnernek mutatja magát, tehát aki jár utánad, megmondja, hogy mit akar tőled.

Most ha egy fiú csak úgy ott van a sarokban mindig, akkor honnan tudhatnám, hogy akarhatok tőle bármit is?...

2015. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

A 2-es vagyok. Megmagyarázom kicsit bővebben.

Akiket látsz, hogy a lány "fut" a fiú után, pediga fiú nem a lány után, ott az alábbi van:

A fiú hosszú ideig járt a lány után és sokszor és sokféleképpen kifejezte a számára, hoyg akarja őt. Ez a lányban megfigant, és elkezdte viszonozni ezt a vonzalmat.

(És most a fiú fut a lány lől, mert megijedt. Vagy más dolgo miatt már nem esik neki jól, hoyg közeledik.)


De szóóóó sincs arról, hogy a fiú nem lépett volna a lány felé. Éppen ellenkezőleg!!! Amikor iylen párokat látsz a leírt módon viselkedni, nekik MÚLTJUK VAN. Érted?

2015. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó: igen, ebben van valami.

Az ilyen sok, kicsi esetem, amikor próbáltam valakivel ismerkedni, és rögtön láttam hogy lehetetlen kategória, azokkal nem történt tényleg semmi sem. Mert nincs múltunk?


Az emlitett lánnyal van múltunk, de amint látod, mégsem járunk...

2015. okt. 20. 00:43
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

4: Akkor folytatom a magyarázatot, ha nem vili.:) Tehát ők NEM ismerkedési szakaszban vannak. Te tévesen hiszed ezt róluk.

A fiú nem érdeklődésfelkeltésből viselkedik így, hanem mert nem akar/mer (TOVÁBBRA!) kapcsolatban maradni a lánnyal. Visszakozik. Régebben tepert érte, össze is jöttek (!!), és most ők már egy későbbi párkapcsolati szakaszban vannak.

Ez nem a kapcsolatépítés, amit létsz náluk, hanem egy későbbi, előrehaladottabb párkapcsolati fázis.


Létrehozni valóban nem lehet ilyen viselkedéssel kapcsolatot, ezért nem sikerül Neked sem.:)

2015. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted a kérdezőre a gondolataidat? Honnan tudod, hogy az az igazság, amit írsz 65%-os? :D Sosem értettem, amikor konkrét elveket, gondolatokat akarnak ráerőltetni itt egymásra az emberek. "Mindig kételkedj". Neked is ezt kéne tenned, mert mi van, ha más az igazság?
2015. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mér erőltetném? Egyenrangú a te válaszoddal.

Csak nem értette, nem ment át neki, ezért ki kell fejteni.

2015. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt a lenezo,onbizalomelvevos taktikat velem is el lehetett jatszani egyszer. Arra go.dolokhogy hol akar,hol eltunik...nahhh, azota kiegyensulyozott pasi es udvarlas kell.
2015. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nekem is tetszenek az ilyen pasik, de csak azért, mert szeretek 'hódítani', értékesebbnek tartok olyasvalakit, aki nem enged az első szembejövő nőnek, aki nem koslat utánam, mint egy pincsikutya.

Az alap dolog, hogy akivel az ember összejön, tetszenek is egymásnak, ezen nincs mit magyarázni.

2015. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!