Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos pasi. Normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos pasi. Normális hogy olyan kell aki a vallása miatt elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Mormon a srác és nagyon jóban vagyunk, néha ugy érzem több van a barátságnál.. viszont tudom hogy a nyelves csók tiltott a szex is...de képes lennék ezek nélkül is szeretni és mindent megtenni érte csak tudom hogy ez örökké nem mûködne.. esküvö..tudom utána lehetne de nemtudom..:/ tanácsot kérnék vagy hogy valaki járt már ilyen cipôben? Köszi elöre is.

2014. jún. 17. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel "srác", ezért valószínűleg annyira halálosan nem veszi komolyan a vallását.
2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mr. Truth ***** válasza:
keress egy másik balekot...
2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem felejtsd el.

Alapból nem százas az az ember, aki holmi jöttment vallásos szarság miatt lekorlátozza magát, és képes lenne tönkretenni egy másik ember életét is (pl szex csak házasság után, mert ugye ha az nem működik, akkor a kapcsolat mehet a levesbe, de ugye a vallás...)

2014. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fenét lennél képes szeretni latszik hogy kislany vagy.
2014. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Vallásos fiú vagyok, és szerintem add fel. Ha tényleg komolyan veszi a vallását, akkor csak azonos vallásúakkal ismerkedik.


Ne várj olyanra, ami úgysem lesz.

2014. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
térítsd meg.
2014. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noydra ***** válasza:
26%

Mormon? Az még az alap vallásoknál is rosszabb, az egy kib.a.szott vicc.:D

Ilyen ember alapból nem normális...

2014. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, szerintem is baromság ez a vallás..de sebaj. Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 17. 19:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Megtériten? :D ezen én is gondolkodtam.. nen is olyan rossz ötlet:D
2014. jún. 17. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!