Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes társkeresésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresésnél miért olyan a pasik 99%-a hogy kevés kitartás és "mindent azonnal akarok" stílus?

Figyelt kérdés
Komolyan annyira kiábrándító hogy egyik se akar egy nőért se harcolni, az első visszautasításnál teljesen feladja és csak sajnáltatja magát. A másik hogy a nagytöbbség ha azonnal nem küldök képet az arcomról, testemről, mellemről stb egyből lép is ki. Én lassan 4 éve próbálom ezt a netes társkeresést ez idő alatt több száz pasival beszéltem már, idáig összesen 2 pasi (KETTŐ) volt aki képes volt küzdeni egy nőért, velük össze is jöttek a dolgok, a többi rengeteg nem. Miért van ilyen kevés kitartás a mai férfiakban?

2015. okt. 20. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát ne haragudj, harcolni én se akarok, nem a donyecki fronton érzem magam pl.: Tinderen :D Ha visszautasítod, mit csodálkozol? Én vissza se írok utána, nemhogy még sajnáltassam magam. Van olyan lány is aki egyenrangú félként kezel, akkor minek beszélgessek egy ilyennel?


Amúgy meg elég elkeserítő. Kezdtem azt hinni, hogy egyre kevesebb lány van aki ilyen kis királykisasszonynak képzeli magát, hogy meg kell érte kűzdeni. Tinderen is egyre jobb (szebb, értelmesebb) a felhozatal, de látjátok, maradtak még ilyenek is :D

2015. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,hogy négy éve próbálod a netes társkeresést.Egyértelmű,hogy neked nem is tetszik ez a fajta keresgélés.Miért nem az életben próbálod?
2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1# Szóval az a lány a legjobb aki 5 perc múlva szétrakja a lábát? És igen egy igazi nőért küzdeni kell, egy könnyűvérű lotyót meg megkaphatsz percek alatt, hát ha neked ilyen kell hajrá..
2015. okt. 20. 22:11
 4/16 A kérdező kommentje:
2# Pánikbetegségem van.
2015. okt. 20. 22:11
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem értem, miért baj neked, ha az első visszautasításra valaki feladja. Én ennek örülnék inkább a helyedben, sokkal rosszabb, ha nem érti valaki a "nem" szó jelentését, és képes zaklatásig elmenni.

Viszont a "mindent akarok és azonnal" stílus nekem sem jött be, én többek között emiatt hagytam ott ezeket az oldalakat.

2015. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5# Azért mert aki gyáva és az első visszautasításnál feladja az az életben is egy csődtömeg lesz.
2015. okt. 20. 22:14
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem arról van szó, hogy verj le a csajért egy sor katonát b__szki :D

De nőnek igenis kell bizonyíték, hogy türelmes vagy, kitartó, és nem csak addig kell neked amíg bezavarod a macit a málnásba.

2015. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De a visszautasításban nincs igazad, ha azt mondod hogy nem, akkor mit vársz? Az hogy valaki megküzd a lányért nem egyenlő azzal, hogy fut utána, esetlegesen megalázva magát ezzel. Neked is hajlandóságot kell mutatnod a pasi felé, másként hogy várod el, hogy megküzdjön érted úgymond?
2015. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, én leírtam, hogy az a legjobb, ha egyenrangú félként kezel. De hiába írom, ha csak végletekben tudsz gondolkodni. Tudod, van olyan is, amikor csak önfeledten jól elbeszélgettek, mindenféle "harcolás" vagy olcsó lotyóskodás nélkül.


#1

2015. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, ha én egy pasinak azt mondom, hogy nem, az azt jelenti, hogy nincs esélye, és szeretném, ha tovább nem is próbálkozna. Nagyon utálom a játszmázós nőket, akik ezt tesztnek használják, miattuk nem lehet egyes pasikat levakarni. Nekem elég volt a tiltás funkciót használni illetve egyszer élőben bunkónak kellett lennem, de volt már ilyenből komolyabb ügy is. Szóval légy szíves a visszautasítást annak kezeld, amire való.
2015. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!