Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak beképzelem a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak beképzelem a dolgot, vagy lehet rá reális esély?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kb. 1 hónapja elkezdett egy 30 körüli nő (talán 1-2 évvel több) azzal a busszal járni reggelente amelyikkel én járok dolgozni. Régebben is láttam már néha, de most már rendszeresen.


A helyzet az, hogy nagyon nagyon szépnek találtam már amikor először megláttam. És 1x csak azon kaptam magam, hogy sokszor bámul. Mostanáig elkapta a tekintetét, ha észrevettem és ránéztem viszont mostanában pedig néz tovább én meg mindig annyira zavarba jövök, hogy le is sütöm a szemem :D


Eléggé félénk és önbizalomhiányos vagyok (de tényleg van is mire) viszont úgy érzem, hogy tényleg tetszek neki ?! :D

Ellenben itt jön be 2 másik probléma:


1. Én még csak a 20-as éveim közepénél járok ő meg már valószínűleg 30+

2. Magasabb nálam vagy fél fejjel :D


Viszont most pl. 1 hetet szabadságon voltam és ahogy felszálltam a buszon láttam ahogy rám nézett és elmosolyodott, de el is fordult. Persze ezt is lehet csak bemesélem :DD


Jártam már úgy, hogy nézegetett 1 lány a buszon 2-3 napig a 4. nap meg felszállt a pasijával... :D Pedig ott is elhittem volna ezért tettem fel a kérdést, hogy van-e bármiféle reális esélye a dolognak vagy csak nagyon csúnyán beégetném magam ? :D



2015. szept. 29. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogod megtudni, ha nem veszed a bátorságot, és nem ülsz egy reggel mellé, vagy nem kezdesz vele beszélgetést.
2015. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rózsák Királynője ***** válasza:
Ismerkedj meg vele aztán mondd el nekünk mi lett a vége!
2015. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer menj oda hozzá beszélgetni. Viszont én rendszeres tömegközlekedő vagyok, és megismerem azokat, akiket gyakran látok, akikkel egy időben indulunk reggelente, megvannak a törzsutasok minden járaton, van, akivel köszönünk is egymásnak, pedig amúgy nem ismerjük egymást, nincs is több, csak rendszeres utastársak vagyunk.
2015. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána maximum egyel korábbi busszal járok :DD
2015. szept. 29. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, és ha van egy húga? ;-)
2015. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

AZ ember csak azt bánja meg, amibe nem kezdett bele.

Maximum egy pofára esés... na és? másnap ugyanúgy felkel a nap, és ugyanúgy elmész dolgozni, és ő is.. az élet megy tovább, és nem lesz túl nagy következmény...


DE HA ÖSSZEJÖN, akkor az király :D

2015. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaitok :DD Hát, ha húga kiköpött úgy néz ki mint ő max akkor jó :D
2015. szept. 29. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!