Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok mindent megpróbáltam, valóságban ismerkedni, online társkeresőket, szórakozóhelyeket.

De vagy észre sem vesznek, vagy kiszagolják az önbizalomhiányom és már annyi.

Ha önmagamat adom, akkor biztos hogy senkit nem érdeklek.

Viszont nem tudom megjátszani a magabiztos embert sem.

A sok elutasítás inkább csak jobban elszomorít és lefáraszt.

Arra gondoltam hogy el kéne fogadnom a magányt, hogy saját magamra tudjak összpontosítani.


Szóval nem társat keresek,

a egyedüllétet akarom elfogadni.


Tippek?


24 F (Férfi not Female)



2015. okt. 20. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Tegyél így,én is így tettem... Egy picit jobb lett utána,már megszoktam hogy semmibe néznek a nők,így aztán már én sem érdeklődöm utánuk és ennyi...

Nehéz így is a dolog sajnos,a vonzódás miatt,de elnyomom az érzést magamban,mert tudom hogy esélyem sincsen egy nőnél sem... :/

24/F

2015. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez meg van írva,ha magányba halsz bele akkor úgy is lesz
2015. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! én is megprobáltam már mindent de mégse jött össze semmi inkább a magányos farkas életet élem :(
2015. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szedjétek már össze magatokat, ha nem lottok kapura nem lesz gol!
2015. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

5-ös.

Persze hogyne,idáig egész életemben rám se bagózott egy nő sem kb.,és majd pont holnap lesz ilyen...mesélj még kérlek... :D

Ja csak hogy tisztázzuk,a meséket a gyerekeknek meséljétek,és ne minket próbáljatok beetetni vele.

Nekem a sok év alatt annyian mondták már,semmi baj nincs veled,én sem értem miért nincs barátnőd,majd lesz,ne aggódj és hasonló sablon mese szövegeket megkaptam éveken keresztül szinte mindenkitől...

Érdekes módon,nagyon sokat próbálkoztam is,ezt hozzátenném azért.Mégsem jött össze még egy randi sem soha,nőhöz közel kerülni nem tudtam még soha,csókról vagy hasonlóról nem is álmodom már... :/

24/F

2015. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor törődjetek bele. Ti tudjátok. 5-ös voltam
2015. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Írj ki naponta hat kérdést, amiben elmeséled, hogy milyen szar neked és hogy mennyire lenéz a sok gonosz nő, ja és ne felejtsd el elutasítani az összes tanácsot, amit itt kaphatsz, lehetőleg minél pitibb kifogásokkal.
2015. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

ezek a nagy tanácsok amit itt mondtak a "nők"


- Legyen önbizalmad (500 elutasítás után mireföl is legyen?)

- Mozdulj ki és keress (aztán 2 kérdéssel odébb meg le vagyunk oltva, hogyha utcán, étteremben van buszon merészelünk ismerkedni)

- Ne mozdulj ki, majd rádtalál a szerelem! (hol van ez garantálva?)

- Legyen jó kisugárzásod (megintcsak, mireföl legyen? Mitől jobb az én kisugárzásom a másik félezer kérőétől?)

- Ismerkedj társkeresőn (hány milliárd levél után fog vajon visszaírni 1 lány?)

- Öltözködj divatosan, trendin (háppersze, minden vágyam egy felszínes nő)

- Sportolj, mozogj, gyúrd ki magad (felszínesség a köbön)

2015. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mcgalagony17 ***** válasza:
A szingliségnek előnyei is vannak ám
2015. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mcgalagony17 ***** válasza:
50%

Nem kell senkinek beszámolni arról, hova mész, kivel, és mikor, van elég időd a barátaidra, a hobbidra, egyszóval magadra...


21/N

2015. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!