Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú sejti, hogy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sejti, hogy esetleg tetszik nekem, de akkor sem kezdeményez, akkor nem is akar? 22L

Figyelt kérdés

Most nem 100%, hogy tudja, de sanszos, hogy sejti. Mégsem lép, csak néz, meg néz, meg néz...

Én 22L, ő 18F.


2015. okt. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy te is tetszel neki/nincs barátnője?
2015. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik. Mi másért nézne állandóan? Úgy tudom, hogy nincs.
2015. okt. 21. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!

Lehet ,hogy akar ,csak nem mer. (Saját példa)

Most nekem is tetszik úgymond egy lány. Egy tanfolyamra járunk ,de azon kívül ,hogy nézem még egy jó ideig nem fogok tudni lépni ,mert nincs meg hozzá a merszem.

Lehet ,hogy az a fiú is ilyen.

Légy türelemmel ,esetleg próbáld jobban a tudtára adni ,hogy neked is tetszik és szeretnéd ha közeledne.

Ha ezek után se akkor próbálj meg te puhatolózni ,de szerintem ha tényleg tetszel neki akkor csak annyi van a háttérben ,hogy félénk.

2015. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántani szeretnélek kérdező, de ahelyett, hogy minden nap megkérdezed ezt itt kb 2 hónapja, nem lesz semmi. Oda kéne menned hozzá, és elmondani neki, hogy szimpatikus, és szívesen megismernéd egy kávé mellett.
2015. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sarki Fény adja az ivet, tessék kezdeményezni, vagy talán te is született királykisasszony vagy?

26/F

2015. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!