Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy olyan pasit meghódítani, aki nagyon érdekel, nagyon tetszik nekem? Tudom hogy én is neki, de valamiért nem akar összejönni!

Figyelt kérdés
Folyamatosan SMS-elünk, látjuk egymást, de valamiert nem akar összejönni! Lehet azért mert különbözik a vallási nézetünk, mivel ő muszlim!

2015. szept. 2. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
A Gucci helyett próbálj ki valami keleti márkát.
2015. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
és hol ismerkedtetek meg? a Keletinél??
2015. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak a Keletinél vannak muszlimok? Képzeld Angliában élek, ahol ha nem tudod nagyon sok a muszlim! Egyik jobb pasi mint a másik!
2015. szept. 2. 22:06
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
tudom hogy sok ott a muszlim én pl azért nem megyek oda.....egyik jobb pasi mint a másik? vagy csak ők állnak szóba veled....az ő világukban a feleségnek egyetértési joga van csupán. szerintem többet tudok róluk mint te
2015. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem!
2015. szept. 2. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
oké azt nem tudom hogy "milyen az ízük" de a többi téren márpedig de
2015. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit tudsz es mit nem, de nem is ez volt a kérdés! Ha nem tudsz segíteni, akkor légyszives ne írj semmit! Jo éjszakát!
2015. szept. 2. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Haha jo pasik :D amig nem kuldenek csadorban az aknanezore maguk ele :D
2015. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi primitív, befarsult, tudatlan gyökeret... -.-"

Mielőtt bárki belekötne, muszlim vagyok, férjem is az. Én ffélig arab és szunnita, ő afgán és shiita. Érdekes se nálunk se egyikünk családjába nem jött még elő a ti imádott problémáitok egyike sem. Amúgy itt is jön, hogy olyan szavakkal dobálóztok aminek nem tudjátok a jelentését és ez a csadornál és a nők jogainál kezdődik. Attól, hogy nézitek a tévét neadjisten még egy könyvet is elolvastok(ami az esetek többségében a lányom nélkül soha ami egy szenzációhajhász semmi, ja egy ember rosszul járt, van rajta kívül még pár millió...) attól még nem lesztek bennfentesek sem a muszlimokkal, sem az arabokkal, sem a többiekkel kapcsolatban.


Hogy válaszoljak is. Igen lehet, hogy azért nem jön össze mert muszlim a fiú. Még csak nem is kell feltétlenül nagyon vallásosnak lennie. Lehet hogy iszik alkoholt, cigizik és nem imádkozik(férjem is ilyen lett európában), de pl náluk a szülők és főleg az ANYA szava szent, ha párválasztásról van szó. Ha neki nem tetszik a lány akkor csókolom. Ezen kívül(ha kicsit vallásosabb/hagyománytisztelőbb muszlimról van szó)akkor náluk pl nincs ilyen, hogy "összejöttünk". Náluk nincs járás. Van egy megállapodási időszak ami fél-egy év, ezalatt kb tényleg olyan mintha járnának, programokat csinálnak sok helyre elmennek, sétálnak találkoznak, de sem szex, sem csók, sem ölelés. Puszi se. Ezután, ha mindketten úgy akarják akkor eljegyzés és utána esküvő. Persze az egész lerövidülhet pár hónapra pl, ha a ffelek azonnal szimpatikusak egymásnak(pl sógoromék, az igazi szerelmi házasság, pedig szigorú afgán családból vannak mindketten és imádják egymást 20 év után is!)

Ha már nem vagy szűz akkor az is lehet probléma, vagy épp, ha kicsit "hírhedtebb" vagy a kelleténél. Nem jó ha arról vagy híres, hogy állandóan bulizol, pasizol, berúgsz nyilvánosan. Ha egy szende életű könyvtáros vagy, de volt már 10 pasid(ezalatt azt értem akivel le is feküdtél) akkor nagy valószínűséggel még úgy is elfelejtheted, ha lesz*rja a vallást, mert ez nekik elvi kérdés is, hogy ők legyenek A férfi a nő életében én ne az xedik.


Remélem, valami hasznosat is ki tudsz ebből bogozni, ha gondolod írj privátban, és akkor talán tudok segíteni választ találni. :)

2015. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt félreértés esne, nekem semmi bajom a muszlimokkal.
2015. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!