Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban a férfiak nem ilyen kritikusak?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy itt az oldalon a férfiak sokkal jobban válogatnak, mint a valóságban. A munkám során rengetegen tituláltak már szépnek, mosolyogtak rám, vagy próbáltak elhívni ide-oda. Pedig még csak nem is modell vagyok, vagy hostess, hanem vendéglátós.

A munkámon kívül meg olyan srácok udvaroltak, akik nekem is tetszettek, holott nem vagyok 10/10.

Soha senki nem kötött bele olyan lényegtelen részletekbe, hogy nem kockás a hasam, vagy hogy nincs rés a combom közt, esetleg hogy nem olyan a bőröm, mint a szénné photoshoppolt modelleké.


Akkor a valóságban mégsem olyan kritikusak a férfiak, mint itt?


A 25-35 közti korosztályról van inkább szó


2015. okt. 22. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Biztos vannak a valóságban is olyan férfiak, akik nagyon kritizálják a nők külsejét, de a legtöbb férfi nem ilyen.


"hogy nem kockás a hasam"


Ebbe a lényegtelen részletbe inkább nők szoktak belekötni.

2015. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Amiket ide felsoroltál...

Akinek nem ér össze, vmi egészségügyi problémái vannak szerintem, erről nem is hallottam még.

Mikor megnyitottam e kérdést( naívan) hittem, tulajdonságokról lesz szó. De megint csak a felszinesség.

Akik ilyenek( mármint akikről beszélsz) szóba se állok velük 12-150 éves korosztályról beszélek.

Válaszolva, nagyjából egyezik ha egy személyről van szó, de vannak változások a gyengülés irányában.

2015. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A kritikusság személyfüggő, nemtől független. Plusz az egy dolog, hogy valaki elméletben elképzeli, hogy milyen párt szeretne magának, de a valóság úgyis felülírja ezt, legalábbis a normális emberek így működnek.
2015. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Akik itt minden nőt kritizálnak, azok általában a valóságban egy legutolsó bányarémnek is örülnének, ha szexelne velük.
2015. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kurtz Bickle ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy érzékeny vagyok.


Az igaz, hogy apróságok is el tudják rontani nálam az összképet, viszont ugyanígy apróságok varázsolják gyönyörűvé az illetőt.


Ennek sem csak negatív oldala van ám.

2015. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a jó nőket itt is, más oldalakon is, mert mégiscsak férfi vagyok. De az életben nem kellenének, mert nekem az jut róluk eszembe, hogy pénzéhesek, a luxus hajtja csak őket stb. Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek.

Ezért is van az, hogy ha elmegy mellettem egy plázacica, aki mások szerint micsoda bomba, akkor hidegen hagy, viszont egy átlagos külsejű lánytól meg annyira zavarba jövök, hogy szemezni is alig merek. :)

Egy nőnek ne legyen kockás hasa, szerintem legalábbis. Az nem természetes, és nem is tetszik. Ne legyen túlsúlyos, de legyen mit fogni. A comb közti rés pedig hülyeség, az is csak 1 éve megjelent divatmánia.

Legyen a nőnek ápolt külseje, lássam a szemében, hogy tetszem neki, ezek mellé párosuljon 1-2 jó belső tulajdonság. Ez többet ér, mint egy tökéletessé plasztikázott nő.


29F

2015. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azt tudhatnád kérdező, hogy névtelenül mindenkinek nagyobb az arca.

Sőt, tanácsot adni is könnyen tudunk, ítélkezni pedig egyszerűen imádunk.

Azonban ha te, mint hús-vér nő manifesztálódsz egy konkrét srác előtt, akkor minden előítélet, tanács, elv eltűnik és leginkább a vonzalom és a kedvességed dönti el, hogy mi lesz a reakció.


A kérdésedre ennélfogva a válasz az, hogy igen, nem vagyunk olyan kritikusak, de ehhez konkrét szituáció kell, sőt konkrét lány.

2015. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az itteni díszpéldányok nagy részének csak pixelnők jutnak, nem csoda, hogy sír a szájuk :D
2015. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Ugyan úgy kritikusak, csak a való életben szemtől szembe általában nem olyan parasztok az emberek, hogy megmondják a negatív véleményt. Így csak a pozitívakkal találkozol azoktól akiknek bejössz. Itt név nélkül meg akiknek nem tetszel megírják, hogy azért, mert nem kockás stb.
2015. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az a szörnyű, hogy sokan nem gondolnak bele (á miért is tennék), hogy igenis számít az, amit leírnak. Meg lehet figyelni, vírusként szokott elterjedni az oldalon, hogy most éppen mivel kell elégedetlennek lenni. Pl. női test.Ha valakinek nagy a mellbimbója, kicsi a melle, vagy pufi a mellbimbó formája (!!), nagyobb a kisajkai mint átlagosan, vagy épp nem borotválja csak fazonírozza, ha valakinek erősebb a szőr a mellén vagy a derekán, vagy éppen van rajta egy plusz 5 kiló, a válaszok arányából ítélve az oldal férfiközönségének 80%-a bottal se piszkálná meg, egyenesen elhányná magát, nem is kéne neki ilyen csaj. Na így lehet alacsony önbizalmú, testképzavaros fiatalok lányokat létrehozni.

De hogy a srácokról is beszélgessünk, a péniszmérettől kezdve, a testalkaton át a péniszferdeségig itt is "lesz min aggódni".

Ugyanakkor, lehet mert csak én próbálom megerősíteni a férfi nemet állandóan és emiatt látom így, mintha ők kevesebb kritikát kapnának. Testi jellemzőkre mindenképpen. Ami azért vicces, mert a női oldal kritizálása (többek közt, hogy mennyire felszínesek a nők!! és mennyire csak a testi jellemzőket figyelik!!) szerintem is nagyon erős.

Aztán lehet, hogy mindez azért van, mert tényleg van egy-két elkeseredett felhasználó, vagy éppen nagyon tapasztalatlan, és ők spammelik tele ezeket a kérdéseket. Vagy lehet csak azért látom így, mert nőként érzékeny vagyok a nőket érő kritikára...


Nézd, én is lehetnék szebb, soványabb stb, de úgy látom még így is van, akinek bejövök, és aki már látott meztelenül valahogy nem húzta fel a gatyáját és nem sétált ki az ajtón, mert mekkora a mellbimbóm, vagy hogy néznek ki a kisajkaim. Szóval lehet, hogy csak én voltam mázlis, de akikkel való életben találkoztam sokkal nagyobb úriemberek voltak, mint sokak, akikkel itt, online "ismerkedtem" meg...

2015. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!