Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak itt a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt a srácok, hogy senki nem akar randizni velük?

Figyelt kérdés
Mit szeretnének, hogy valaki szánalomból szexeljen velük? Vagy nem értem mi értelme van itt panaszkodni, és idegenekre ráírogatni.
2015. okt. 23. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát gondolom azért, mert senki nem akar velük randizni.

Nyilván azt szeretnék, ha valakinek ők is bejönnének, ezért lehet, h még itt is ráírnak valakire, hátha. Amúgy meg szarul vannak, és kiírják magukból a bánatukat, hát ha nekik ettől jobb lesz, felőlem tegyék, engem nem zavarnak az ilyen irományok, mondjuk én fiú vagyok, és amikor az ilyen kétségbeesett fiúk írásait olvasom ,mindig arra ébredek rá, h nekem mennyivel jobb dolgom van, mint nekik, alapvetően átlagos pasinak tartom magam, közepes sikerekkel, de ha ide felnézek, a legtöbb férfi felhasználóhoz képest álompasinak érzem magam.

2015. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért amiért a lányok írogatnak hogy sose lesz olyan pasijuk aki komolyan szeretni fogja őket, csak szexre jók, aztán dobják őket...
2015. okt. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért sírnak mert nem randizik velük senki, kérdésedben ott a válasz... jesszuskám gyakorikérdések whats wrong with you
2015. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszoló nagyjából fején találta a szöget. Nálam ez inkább feszültséglevezetés, illetve remélem, hogy más ronda srácok olvasva a soraimat rájönnek, hogy semmi esélyük a csajoknál, és az élet más területeire összpontosítanak, ahol sikereket lehet elérni. Én már eleget próbálkoztam lányoknál ahhoz, hogy tudjam, semmi esélyem, mivel alacsonynak és ocsmánynak születtem. Itt idegenekre viszont nem írogatok rá, mert nem sok értelmét látom, inkább nekem szoktak írni, hogy küldjek képet. Régebben küldtem is, aztán mind rájött, hogy tényleg úgy nézek ki, hogy soha nem lehet olyan lány, akinek egy picikét is bejönnék. A szánalomszexnek meg természetesen örülnék, hiszen ez az egyetlen esélyem arra, hogy elveszítsem a szüzességem (prostihoz akkor sem mennék, ha fegyvert fognának rám), de tisztában vagyok vele, hogy ez sosem fog összejönni.
2015. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző: 3. vagyok de az irományodat olvasva majdnem elhánytam magam.. hogyan lehet valaki...jááák
2015. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!