Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy velem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy velem sose akar járni senki?

Figyelt kérdés
eddig csak 1 barátom volt és az is 6 évvel ezelőtt (vele én szakítottam). Nincs baj a külsőmmel, az alakommal.. általában csak a szex miatt közelednek felém. én ebből meg nem kérek :/ akit a legjobb barátomnak hittem és közeledett felém, ő neki is csak ,,ha nincs ló jó a szamár,, voltam, csak jól elvolt velem. a legutóbbi srác is, aki közeledett felém, azt hittem végre vele lesz majd valami, de kiderült, hogy csak 3asba akarna bevenni és csak ezért akart jobban megismerni. na mondom ezt nem hiszem el.. olyan is volt h facen írogatott egy srác, én azt hittem csak haverkodni akar, már 1-2 hónapja elég sokat dumáltunk és elhívott egy randira, miközben barátnője volt..elküldtem őt is a fenébe. és még sorolhatnám az efféle közeledéseket. miért csak az ilyenek találnak meg? :/ nekem meg nem szokásom lefeküdni csak úgy bárkivel is.. már az is baj, ha ,,régi módi vagyok,, és csak akkor fekszem le valakivel, akivel együtt járok?! nem járok kivágott ruhákba se, hogy könnyűvérűnek tűnjek. nem értem..
2015. máj. 1. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, majd találsz olyat aki nem csak mgdugni akar, hanem mellette járni is.
2015. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem adsz puncit ne várd hogy foglalkozzanak veled.
2015. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
3 ember még nem a világ. Milyen helyeken próbálkozol?
2015. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem csak 3 ember :D ez csak az elmúlt 3-4 hónap :D csak példákat írtam.
2015. máj. 1. 18:58
 5/9 opened paradise ***** válasza:

Manapság sajnos nem divat a régimódi kapcsolat. De nehogy az hidd,hogy csak a fiúknál! :D

Lányoknál ugyanúgy és akkor még én vagyok a töketlen b..zi :D

Te is szoktál kezdeményezni,vagy csak olyanok ezek,akik fb-n/szórakozóhelyeken megtalálnak?

2015. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor képzeld el az én helyzetem pasiként.

Ha ismerkedek és nem fekszem le a lánnyal már az elején akkor impotens vagy homokos vagy egyszerűen csak fatökű vagyok...

Pedig én is csak a saját értékrendem szerinti "normális" kapcsolatot akarok.

Összebújós együtt alvós, kicsit romantikázós kapcsolatot.

Csak ezt nem értékelik a lányok, főleg ha azzal is előállok, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, nem futó kalandot...

24F

2015. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En jarnek veled! Csak messze lakom :/
2015. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon régen még myvip korszak lehetett, de nem voltam fent ilyeneken.. randiztam olyan sráccal, akivel 4. randin se volt még csók se. tökre rendes volt meg minden, bírtam is. aztán elhagytam a mobilomat és azóta se tudom, h mi lehet vele. :D
2015. máj. 1. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ez a pech 🤣
2023. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!