Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar dolgotok eretlen harmincas pasival, aki kb nulla szexualis tapasztalattal rendelkezik a kis merete miatt?

Figyelt kérdés
Felenk,de jolelku srac,csak bemagyarazza maganak hogy kicsi van neki,ezert soha nem volt meg kapcsolata,csak par alkalma,valoszinuleg kinevettek,de en az embert magat neztem es beleszerettem,de fel a kapcsolattol ezert elhajtott engem pedig en komolyan vettem ot.
2015. okt. 25. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell a mókusvakítás - elég átlátszó ez a dolog - tudjuk hogy magadról beszélsz. Szomorú de pici esélyed lehet egy normális "tapasztalatra"
2015. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barmennyire is hihetetlen de en vagyok a csaj,es valahogy nem tudok rohogni ezen. Ha van ezen az oldalon hasonlo pasi,aki ilyen helyzetben van,az irjon kisegito jellegu valaszt vagy uzenetet,hulyesegre nem vagyok kivancsi meg semmifele szexualis ajanlatra privat uzenetben.
2015. okt. 25. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
"meg semmifele szexualis ajanlatra privat uzenetben." - dat szövegrészlet. Kaptál ilyet is? :D Wát á lúzörsz. (mármint a feladók :D)
2015. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, neeröltesd az angolt, ha nem megy, csak égeted magad... (What A loserS, azaz egy+többesszám, gratula 🤦‍♂️😂)
2021. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!