Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A harmincas férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas férfiak miért huszonéves lányok után vágyakoznak, miért nem a korban hozzá illőkhöz?

Figyelt kérdés

Teszem azt a 35 körüli férfiak miért nem harmincas nőkkel ismerkednek, miért a huszonéves kis fruskákkal, miért azok után csorog a nyáluk?

Nem veszik észre mennyire röhejesek így?


2015. máj. 30. 11:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%

Hát én nagyjából azt látom a világban, hogy a huszonéves lányok meg idősebb csávókkal vannak és őket bírják, és nem a saját korosztályukat. Ebben mondjuk nem sok röhelyest látok, régen is működtek így dolgok.


Ezt az érvelést olyan nőktől szoktam hallani leginkább, akik huszonévesen kibulizták, kiélték magukat, elfogyasztottak néhány pasit, aztán harminc körül rájönnek, hogy akkor csávó kell, és tessék őket szeretni... csak hogy a kutyának nem kellenek. Hát sorry, tetszett volna előre gondolkodni. Tudom, hogy kissé polgárpukkasztó az igazság, de senkinek nem kötelező olyat választani, aki nem szimpatikus neki. Hozzáteszem, hogy nem minden nő ilyen, de azért vannak egy páran - és ez számomra mindig mókás.

2015. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Jóképű, izmos férfinál persze elmegy a szitu, de a röhejest az átlagosakra értettem, akiknél befigyel a kopaszodás meg sörhas és hasonló igénytelenségek. Ők szerintem örüljenek, ha egy harmincas nőnél van esélyük, de egy huszonéves fruskánál biztos nem lesz.
2015. máj. 30. 11:56
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy látom, hogy itt van az, hogy fordul a kocka. 20-on évesen a lányok válogatnak, bulizgatnak, falják az életet, és simán elmennek idősebb pasikkal is. Aztán 30 évesen rájönnek, hogy lassan időszerű lenne a gyerek, mert kifutnak az időből. Egy 30-as férfi pedig még egyáltalán nem öreg, sőt még a 40-es éveiben sincs lekésve a gyerekvállalásról, szóval elkezdheti végre kiélni magát, ami a 20-as éveiben nem jött össze, mert a saját "korosztálya" a már egzisztenciával bíró idősebbekre bukott.
2015. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
32%
mit irigykedsz? néz már meg 1 harminc éves nőt ki van égve ráncos igénytelen lapos mindenhol!
2015. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
54%
Én 25 éves vagyok és a barátom 30 éves! Miért választottam Őt? Mert a mai huszonéves pasik nyámnyila, anyuci pici fia alakok, akik képtelenek leszakadni az anyjukról és inkább a kényelmes, kiszolgált otthonlétet választják, minthogy együtt éljen olyannal, akivel felépíthetne egy új saját kis Világot és a szerelmével élhetné az életét. Na a huszonéves pasik inkább a kényelmet válasszák és képtelenek, lusták felépíteni egy önálló életet. Na ezért, mert a harmincas FÉRFIAK (merte anyui pici FIA bőven messze áll ettől) már hajlandóak egy nővel leélni az életüket úgy, hogy közben nem fogja senki a kezét! Nem mondom, vannak huszonévben is kivételek, de nagyon kev! Valamelyik csak mondja, úgy is gondolja, majd amikor célegyenesbe ér és különmehetne, akkor meg jön az a szöveg, hogy: bocsi, de én erre még nem állok készen! Mindezt 23-30 év között. Na nekem ilyen pasira nem volt szükségem :)
2015. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%

" röhejest az átlagosakra értettem, akiknél befigyel a kopaszodás meg sörhas és hasonló igénytelenségek. "


És a huszonéves lányok még mindig inkább velü(n)k vannak... Ha veled lennének, nem merülne fel a féltékenységből fakadó kérdésed...

2015. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%

xD

frusztrált kiscsikó

egy férfi a 30-as éveiben van a csúcson, de van, aki 40 évesen érik úgy igazán férfivá

2015. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
Ez a felfogás csak bizonyos rétegekben van így. Körülöttem nincs egyetlen olyan nő sem, aki néhány évnél nagyobb korkülönbséggel kezdett volna párkapcsolatot (sőt, gyakran a nő idősebb), a 30-as férfiak is korukbelit vagy idősebb nőt választottak. Aki nem lyukra megy, és nem irányítani akar, az nem húszéves fruskát akar 35-40-esen, hogy átnevelhesse saját igényei szerint.
2015. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

az én 30-as szingli férfi ismerőseim azon siránkoznak,hogy nincsenek korban hozzájuk közelálló nők,mert azok vagy házasok,vagy komoly kapcsolatban élnek.

így maradnak a "fiatalkák",akikkel meg nem tudnak tervezni.

2015. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
38%
pipihús finomabb mint a tyúkhús.
2015. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!