Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatnám előre (az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám előre (az alábbi esetben) hogy megütöm e a szintet?

Figyelt kérdés
Tehát tiszta sor számomra hogyha úgy ütök rá egy csaj fenekére pl szórakozóhelyen hogy egyébként bejövök neki akkor elkezdünk csacsogni meg megy a dolog a maga útján egészen az ágyig. Azonban félek hogy ha esetleg mégse jövök be neki akkor rendőrért kiállt. Hát igen furcsa dolog ez hogy nem is csak az számít mit tesz az ember hanem hogy milyen külsővel teszi.... Túl nagy kockázat bevállalni egy ilyet?

2015. okt. 25. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Mitől tiszta sor hogy ha tetszel neki akkir ismeretlenül rácsaphatsz a fenekére?

Ha velem ezt tenné egy srác aki elsőre bejött, akkor is kapásból pofon es lenullázta magát nálam. És szerintem minden normális lány így reagálna.

2015. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy normális lány ezt csinálná a szemtelen szépfiúval de engem nem a normális lányok érdekelnek csak, hanem a maradék 99% is.
2015. okt. 25. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell először a fenekét fogdosni. Jobb először a kezét megfogni, a hátát megsimogatni és így haladni a feneke felé.
2015. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

14:39


Te hülye vagy. :D Kérdező, ne hallgass, az ilyen agresszív emberekre. A normális lányok - ha nem tetszik nekik a dolog - max megmondják, hogy ne tedd, de nem viselkednek ilyen vadállatként.

2015. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
4.: Az a ferfi talan nem agressziv aki ismeretlenul a lany feneket kezdi fogdosni?
2015. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Végül is 4-es, valóban az a vadállat, aki nem tűri, hogy random ismeretlenek fogdossák, és csapkodják a seggét, és ki is áll magáért. :D Nevetséges vagy.

Kérdező, javaslom, a szórakozóhelyes ismerkedést ne egy seggrepacsival indítsd, és akkor nem kell attól félned, hogy rendőrt hívnak.

2015. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

"4.: Az a ferfi talan nem agressziv aki ismeretlenul a lany feneket kezdi fogdosni?"


-->Na, akkor a sorjában:


1. A Kérdező nem utcáról, hanem >>szórakozóhelyről<< beszélt, ahol alapból fel vannak fokozva a vágyak, és az egyéjszakás kapcsolatok táptalaja. Ott, ahol a lányok "kiteszik" a bájaikat, nem nagy dolog, ha valaki le is csap rá.


2. Az agresszív pasi nem a nőkkel kapcsolatban nem arról híres, hogy a nők fenekét taperolja, hanem arról, hogy üti őket. A nők feneke egyébként is erogén zóna, az agresszív pasi meg fájdalmat akar okozni nekik, nem örömet.


3. Fenékfogdosás és fenékfogdosás közt is van különbség. Finoman megfogni más dolog, mint erősen belemarkolni. Itt megjegyzem, hogy vannak nők, akik a kemény, vad szexet szeretik ahol nekik nyilván plusz élvezet, ha valaki erősebben markol bele a fenekükbe. Aki meg szado-mazo az meg egyenesen attól ájul el, ha valaki jó erősen markol bele a fenekébe.


4. Amennyire én észrevettem, és tudom, a lányok inkább foglalkoznak egy vagány pasassal, aki ismeretlenül letapizza őket, mint egy tutyi-mutyi alakkal, aki még a nőre sem mer ránézni, olyan nagy önbizalomhiánya van, vagy ha odamegy, fapofával kezdd el mondani, valami sületlenséget. Na, ez az igazi ilyesztő.

2015. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:04:


Úgy látszik te sem érted a dolgokat. Olvas el a 7-es kommentemet.


Attól még valaki nem lesz vadállat, hogy valaki kiáll magáért. De attól igen hogy egy ilyen dologra - amit már a suliban is poénra vesznek - valaki pofonnal válaszol, az igenis erőszak. Na persze, akiket túl "erkölcsösen" neveltek, vagy nem néznek ki jól, nem is tudják ezt a helyzetet kezelni, mert nincs megfelelő tapasztalatuk.


Egyébként meg tapasztalatból beszélek, 26 éves vagyok, megfogtam már egy pár csaj fenekét, köztük olyanokét is, aki nem volt a barátnőm, vagy akinek pasija volt. Ilyen tapasztalatokkal a hátam mögött azért csak jobban tudom, hogy reagál egy csaj egy ilyen esetre. Én pofont soha az életbe nem kaptam még, és mást sem ismerek, akivel ez megtörtént volna az ismeretségi körömből.

2015. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
de, az számít mit teszel. én visszacsapnák, de arcra :D
2015. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Undorodom az ilyen férfiaktól. Nem tudom mit szólnátok ha mondjuk egy meleg férfi a ti feneketeket fogdosná.
2015. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!