Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Halott már valaki az 55 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halott már valaki az 55 ezres szabályról?

Figyelt kérdés
Csak Magyarországon a 18-39 éves korosztályban 55 ezer férfival több van mint nő. Nyilván ezért nem lesz ennyi férfinak nője , és azt szokták kamuzni hogy a nőknek is épp ugyan olyan nehéz párt találni. Ki hogyan szokott felülkerekedni a dákos konkurencián? :) Nekem eddig az vált be legjobban hogy pénztárcát nem kímélő módon megveszem a nőt kilóra.

2015. okt. 26. 23:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Baromság.
2015. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
75%
Én grammra veszem meg a nőt. :O Amúgy nem hallottam még erről, de szerintem ezt mindenki vágja valahol, amikor látod, hallod, mondod, hogy egy nőre jut summázva 5-6 udvarló minimum, neten és az életben egyaránt.
2015. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
42%

Persze,régóta ezt próbálom már itt magyarázni,de hát hiába...

2011-es volt ez a felmérés,és 55097 fő többlet volt a 15-39 évesek körében férfiakból.

És akkor még nem is említettük a nők válogatósságát,és felszínességét manapság...

Én sehogy nem tudok felülkerekedni,mert pénzzel nem vágtam fel soha,helyesnek és jó genetikával meg születni kell,vagy van vagy nincs,nálam nem adatott meg sajnos...

24/F

2015. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a butaságot csak a lúzer pasik találták ki, hogy legyen mire fogniuk azt, hogy nem kellenek senkinek. Érdekes, ha kimegyek a városba, annyi nőt látok, hogy csak kapkodom a fejem, a bőség zavarával küzdök, hogy melyiknél kezdeményezzek. Ha már statisztika:


"Az adatokból kiderül, hogy a magyar férfiakra már több magyar nő jut, egyre több a szingli és kevesebbet szülnek a nők Budapesten." (KSH adatok)


Egyébként meg statisztika ide-vagy oda, ez egyszerűen tehetség és szorgalom kérdése. Haverom volt amikor egyszerre 3(!) nővel járt, a 3.-at előttem szedte fel, míg mások nő nélkül kullognak az utcán. Tudsz csajozni vagy nem? Ha nem akkor vagy fizetsz azért, hogy keféljenek veled, vagy egyedül maradsz. Mindkettő szánalmas.

2015. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%
Több nő van, mint férfi.
2015. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Ez bizony nem baromság. Nyugodtan utána lehet járni a ksh oldalán is, de ahogy más is látja és érzi ez így van. Ezért van az hogy a nőnek nem kell kezdeményeznie. Férfiként pedig ha nem kompenzálsz a pénzeddel vagy valamilyen extrém módon bizony akkor mivel nem akadt horogra semmi sokkal hamarabb ki is nyuvadsz mivel be van programozva az emberi lénybe hogy párkapcsolat hiányában meghaljon. Ezért van az ha elélsz férfiként 60 éves korodig akkor talán jutni fog valami az addigra minden értelemben elhasználódott jócskán mature kategóriába sorolható "nőkből".
2015. okt. 27. 00:03
 7/45 anonim ***** válasza:
86%
De te Budapestről írsz csak. Mi van a vidéki falvakban, községekben, kisvárosokban, tanyákon? Hiába van tehetséged, szorgalmad, ha az életkörülményeid olyanok, hogy az Isten háta mögött élsz. Ezt megspékelvén még azzal, hogy társasági életet sem élsz, mert alig van ember ott. :) Ja, hogy menjen nagyvárosba az ember? Ha pénzeled ehhez, akkor király vagy.
2015. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
51%
A helyzet enné is rosszabb! 4-5 nő nyomul 1-1 alfára. Sejted, hogy az 55 ezer helyett mennyien vannak vereégre ítélteve. Van az fémillió is.
2015. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező:


Én semmi ilyet nem találtam, de ha ez valós adat is, akkor sem más, mint egy olyan kifogás, mint ezek:


- Nincs önbizalmam

- Nem nézek ki jól

- Nem vagyok gazdag

- Szűz vagyok

- Stb...


A statisztika most csatlakozik ezekhez a kifogásokhoz, mert mégis csak könnyebb valamire rákenni a sikertelenséget, mint beismerni, hogy lúzer vagy. Pedig ez az első lépés a gyógyulás felé. Aki bátor, és csajozik, egymás után szólítgatja meg a nőket, az matematikailag lehetetlen, hogy ne találjon szingli nőt. Vagy azt gondolod Kérdező, ha Magyarországon dupla annyi nő lenne, akkor tudnál magadnak nőt találni? Nem igaz! Kerülj be egy olyan társaságba, ahol rengeteg nő van. Meg fogod látni, simán át fognak nézni rajtad, még a szingli csajok is, mert nincs stílusod, jelentéktelen vagy!


Ha azonban van menő stílusod, akkor még az is előfordulhat, hogy a nő elhagyja érted a pasiját (tapasztalat, hogy így van!!!). Tehát nem statisztikákkal kell foglalkozni, hanem tököt kell növeszteni, és mint egy normális pasi, csajozni. Az országban rengeteg nő van, ha bemegyek az egyik plázába, csajok tömegével találkozom, van mikor egy asztalnál többen is ülnek. Nincs akkor elég jó?


A pénznek meg nincs értelme ilyen szempontból. Szexet venni a leghülyébb ember is tud. De az igazi élmény akkor van meg, ha ingyen kapsz szexet.

2015. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 opened paradise ***** válasza:
85%
És mi van a melegekkel,leszbikusokkal,aszexekkel?
2015. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!