Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a 3 napos szabályról?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy első találkozás v randi után 3 napig nem keresni a másikat? Elavult szokás lenne mára?


Ahogy a régi mondás tartja, minden csoda 3 napig tart ugyebár. Ez idő alatt mind2 személy el tudja dönteni, hogy akar-e folytatást a randi alapján. El tud-e képzelni komoly kapcsolatot az illetővel, meg ilyesmik.

Szóval vélemény?



2013. júl. 8. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Sosem vártam 1 napot sem, mégsem utáltak meg miatta a lányok.
2013. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ASOT ***** válasza:
100%
Butaság...
2013. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ha annyira jól sikerült a randi, miért kéne várni 3 napot? Az ember már a randin érzi, hogy tetszik-e neki a dolog, vagy sem.
2013. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Ez inkább csak arra jó, hogy kihűljön az első randi emléke...
2013. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Személy szerint szerintem van értelme. Ha azt vesszük alapjául, hogy nem ugrunk bele egy kapcsolatba mielőtt át nem gondoljuk rendesen, már akkor. Bár sok-sok érvem lenne még, de a ti gondolatmenetetekre vagyok kíváncsi:)
2013. júl. 8. 14:59
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemtom mi, én csak azt a szabályt tartom be hogy ha leesik a kaja a földre, még 3 napig ehető.
2013. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Amélia:) ***** válasza:
hogy baromság:D
2013. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én annyit tudok, hogy max 3 napig várok valakire, hogy jelentkezzen. ha addig nem teszi meg, nem is fogja megtenni.

és ez eddig mindig így volt.

ha nekem kell (nőként) reagálnom pl. emailre stb. én is mindig max. a 2-3 napon belül válaszolok, ha érdekel az illető. de volt már, hogy emiatt koppantam, mert túl soknak tartotta valaki, és lemondott rólam :/, és elutasításnak vette. szóval igen, van, akinek sok a 3 nap.

2013. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

be ne tartsd! ha randi/telefonszám csere/ bármilyen ismerkedési forma után 3 napig nem keresne az illető, azt hinném már nem is érdeklem. plusz ha utána keresne, lehet azt mondanám neki, hogy ha eddig nem kellettem, már ezután se kelljek.

volt már olyan, hogy beszélgetés, megismerkedés után csak 3-4 napra keresett az illető.miután találkoztunk, vártam hogy mikor keres, mikor hiányzok már neki, aztán mikor keresett, meg mondom így nem kell, így már nem is érdekel annyira.

2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hülyeség..ha jól éreztem vele magam, akkor alig várom, hogy újra beszéljünk. ha 3napig nem keres, hajlamos lennék azt hinni, hogy nem is érdeklem annyira.

L

2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!