Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos a feltételezés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a feltételezés, hogy probléma ez társkeresésben, hogy 34 éves férfi létemre még a szüleimmel élek és biciklire sincs pénzem?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire probléma?
2015. okt. 27. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Az ugy azert eleg lol. 19 evesen tobb bevetelem van mint neked
2015. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van rendes munkád, és nem a szüleid tartanak el, szolgálnak ki, míg lógatod a lábad, ha azért élsz velük, mert egymásra vagytok utalva, segíted őket, annyira nem lehet probléma.
2015. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet hátrány, mert ennyi idősen már elvárják, hogy önálló legyél, vagy legalábbis legyen valamid, de ha még biciklire se telik akkor ott valamit nagyon elszúrtál...

lehet lustaság, betegség, elszórod a pénzt...

szerintem nem nagyon imponál a nőknél ez az állapot...


22F

2015. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem eléggé. Nem aranyásásból, nem azért, hogy a legdrágább kocsiban furikázd a fenekem, meg majd a rózsa dombon vegyél villát, miközben én nem teszek bele semmit a közösbe. De ha a szüleidnél élve nem tudsz annyi pénzt összespórolni, hogy biciklid legyen, akkor én nem tudom elképzelni, hogy egyszer külön költözzünk tőlük (nem is feltétlenül kell saját ház, én egy albérlettel is ki tudok egyezni), és kellő anyagi biztonságban érezzem magam, legalábbis ahhoz semmiképpen sem eléggé, hogy gyereket is vállaljak. Mert oké, hogy nekem is van munkám és keresetem, de azért az kevés ahhoz, hogy teljesen egyedül teremtsek meg mindent, és még mellé téged is eltartsalak- és félnék tőle, hogy ha a szüleidnél, ahol jobb esetben a rezsibe beszálltál, nem tudtál rendesen félretenni és pénzt keresni, akkor erre szükség is lenne.
2015. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 - csak a NAV meg ne tudja, mi? :D Bodzaszedés rulz.
2015. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Suliidoben? Inkabb cnc. Csak gyakszixd
2015. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Extrém gáz,brutálisan.

Nagyon leszűkülnek a lehetőségeid,kaphatsz egy átlagon nagyon aluli nőt.De,hogy 34 évesen mamahoteles vagy,hát a szemükben nem vagy férfi.

2015. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát egy bicikli 80-100-200.000 forint, nem vennék ennyiért soha biciklit mondjuk. De 200.000 forintért többszázezer km-el lehet venni autót is,ha csak az a lényeg, hogy menjen és ha tudsz venni bele benzint,tudod fizetni a javítást,biztosítást.


Ha annyira szegény vagy, hogy nem tudnád egyedül fenntartani magad,attól még lehet egy hozzádhasonló szegényebb lánnyal együtt lehetnél!


Nem teljesen jogos a feltételezés,de van alapja úgy néz ki,ha már te is ezen gondolkozol kérdező!

2015. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző - mi 200 ezer? Ha nyugdíjnapon élelemes vagy a kocsmában ingyé lesz! Igaz csak régi tömörgumis Toldi vagy Csepel...
2015. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért bringa és bringa között is van különbség, használtat már olcsón kapsz, azért kíváncsiságból ránéztem az árukeresőre, jelenleg ott a legmagasabb ár bringában (tessék ülni, és nem enni-inni semmit, míg ezt olvasod) 5 millió Ft (mondjuk az már elektromos, de az sem itt kezdődik, és nem elektromos is van milliókért). :-)


Ismertem olyat, aki a leszázalékolt édesanyját tartotta el egyedül, azért élt vele, de dolgozott rendesen. Ilyen is lehetsz. Meg lusta dög is lehetsz, akinek teljesen megfelel a pólyás szintű élet 30 fölött is a mamahotelben. Nem ismerem az okokat. Az utóbbi taszító, az előbbi kevésbé. Aztán az is lehet, hogy épp te szorulsz rá a szüleid támogatására valami fogyatékosság, betegség, sérülés miatt. Nyilván ebben az esetben sem lehet felróni a helyzetet, bár beteg, sérült, nem egészséges emberhez nem mindenki érez magában elég erőt (lelkileg, fizikailag egyaránt).

2015. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!