Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tartotok egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok egy párkapcsolat keresésekor erélyes belső tulajdonságoknak? Mennyire szükségeltetik az intelligencia?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk a külsőt. Az úgysem számít, ha valóban párkapcsolatot keres az ember. De azt veszem észre, hogy a környezetemben 10-ből 8 emberrel nem lehet értelmesen beszélgetni, mert annyira értelmetlen, hogy egyszerűen nem érti amit mondolk neki, és mindent szájbarágósan kell magyarázni. Hol vannak az értelmes emberek?? És ez a sok buta, aki az se biztos, h elvégezte a 8 általánost - érettségiről, vagy diplomáról már ne is beszéljünk -, az hogy él meg egyáltaán ebben a világban? XD

Én igazán nem értem, hogy magasra tenném a mércét, mert én sem vagyok egy űberzseni, sosem voltam kitűnő tanuló, és velem is előfordult már, hogy el kellett nekem magyarázni egy tök egyértelmű dolgot... XD De azért ami manapság van, az elképesztő O.O


Kérdés: Nektek hol van az a határ, ahol már elfogadhatónak tartjátok az értelmiség szintjét? Vagy ha ez nem, akkor mit vesztek szemügyre egy kapcsolat keresésekor?


Minél hosszabb, részletesebb válaszoknak örülök a legjobban :)

[Remélem van aki egyetért, és nem csak én látom így a helyzeteket.... :D]



2015. okt. 24. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
aztat tudom erre csak mondani, h nem számít az intelligencia mindaddig, míg nem fertőz meg vele, ha ez bekövetkezik, akkor vége, nincs tovább, én szakítok vele. Nekem az az igazán fontos, h borotválja a nuniját, mert, ha nyalom, akkor belemegy a szőr a számba, és az nagyon idegesítő tud lenni, a könyveket használja inkább arra, ami való, porfogónak, és ha diplomát szerez vhol is, akkor kérje puha lapokkal ellátva, h kitörölhessem vele Stop
2015. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Az úgysem számít, ha valóban párkapcsolatot keres az ember"...


ez kérem téves állítás.

2015. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a legfontosabb h.agyilag egy húron pendüljetek,főleg az érzelmi intelligencia számít,nem a diploma,külsőre meg ízlések és pofonok.26/N
2015. okt. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott, hogy értelmesen el tudunk beszélgetni a világ dolgairól, művészetről, életfilozófiáról/világképről. Nem vonok le következtetéseket abból, ha nem olvasta az összes klasszikust vagy nem ismeri részletesen a napi politikai helyzetet, mert én is első sorban az engem érdeklő dolgok felé irányulok. Egy-egy ilyen mélyre ható beszélgetés során sokszor a gondolkodás rugalmasságára is fény derül és az önmagában ígéret arra, hogy az illető személy értelmes. Tehát ha az eltérő véleményeinket kulturáltan tudjuk ütköztetni akkor az piros pont mindkettőnknek. Az ízléses, jó humor további jele a magasan funkcionáló elmének.


Amúgy meg annyit, hogy a külső is számít azért, mert valami fel kell keltse a vonzalmat.

2015. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is alátámasztom, szerintem is az a fontos, hogy értelmesen el tudjunk beszélgetni minnél mélyre hatóbban azokról a témákról amiket leírtál.

De az a baj, hogy én még nem találkoztam olyannal, akivel lehetne, eddigi egésze életem során még sosem ismerkedtem meg olyasvalakivel, akit úgymond alkalmasnak tartottam arra a feladatra, hogy kitárjam előtte a szívemet, és úgy igazán 'beszélgessek' vele egy jót.

A családomban sem volt nálunk ilyen, a szüleimmel soha semmit nem beszéltem meg, nem azért, mert rossz lett volna velük, csak egyszerűen nem akartam velük megbeszélni dolgokat. De mint mindenkinek, nekem is szükségem van arra, h kibeszéljem magamból a dolgaimat, és keresem a megfelelő személyt, akivel lehet ilyet, de - lassan azt érzem, bennem van a hiba, mert - ilyen embert még nem találtam.

És ezért kérdeztem.


Külső: Igen, persze, számít megismerkedéskor, hiszen külső megfog, de ezt csak úgy értettem, hogy úgyis a belső ragad meg. Szó sincs arról, h tökmind1, hogy néz ki az illető, mert persze, hogy számít, de véleményem szerint inkább azok a külső jegyek számítanak, amelyek a belső tulajdonságait árulják el az adott személynek (pl hajviselet, öltözet, ékszerek, tartás, mozgás, ápoltság, illat, stb..).

2015. okt. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!