Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődhetett meg a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődhetett meg a srác?

Figyelt kérdés
Megmondtam neki, hogy bocsánat, ha félreérthetően viselkedtem vele, nem akartam nyomulni sem, erre válaszolt valami bunkót, és azóta nem ír... Mi rosszat mondtam? Ha többet akart volna esetleg barátkozásnál, akkor sem ez lenne a megfelelő reakció...
2015. okt. 28. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akartál a sráctól?
2015. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Tetszik egyébként, de már hónapok óta nem történt semmi, csak beszélgetünk, és ezért mondtam neki ilyet, mert így nekem is könnyebb.
2015. okt. 28. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Te se vagy normális. Miért nem azokkal törődsz, akikkel félreérthetetlenül lazán mennek a dolgok?


Igen megsértődött, és énis megsértődnék, egy bunkó ember vagy.

2015. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:

Lehet bejöttél neki,de nem hiszem,hogy ezután már fogod őt érdekelni nagyon.

Az is lehet,hogy talált olyan csajt,akivel jobban elvan és inkább azzal foglalkozik.

2015. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!