Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok vékony, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok vékony, mégis bejövök neki? Helyes, nagyon helyes srác, emellett ami a legfontosabb rendes is, hol a hiba? 23l

Figyelt kérdés

Azért meglepő, mert az ilyen széparcú jópasik a vézna, modell alkatú csajokra buknak, nem? Nem vagyok kövér, de reális önképem van magamról. 65 kg vagyok, szóval van mit fogni rajtam... Lenne hová fejlődnöm, bár az emberek szépnek tartanak általában. Őszinte, egyenes ember vagyok. Van, hogy diétázom. Most is szándékomban áll.


Azt viszont nem értem, hogy jöhet be egy teltebb csaj, egy vékonyabb, jótestű, széparcú pasinak? Nem első eset, szóval hol itt a hiba?


2015. okt. 19. 20:32
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:
95%

Ha nincs hiba,csinálunk,ilyen az ember :D

Ne aggódj miatta,nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. Inkább örülj neki és élvezd :)

2015. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
a hiba hogy keresed a hibát.
2015. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mindenki vékony lányt akar barátnőnek. Ez nem mende-monda, hanem az igazság. Nincs ezzel gond. Hogy nem vagyok gebe, az csakis az én hibám. Az viszont fura, hogy így megnéz, meg minden.
2015. okt. 19. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akiknek a 200 kilós nők jönnek be, sőt direkt felhizlalják a barátnőjüket. Akkor meg miért kellene csodálkoznod a 65 kilóddal, ami még normális is. Több férfinak tetszenek a vékony nők, nekem is például, de nem mindenkinek. Érdekes is lenne, ha az összes férfinak ugyanaz az egy nő tetszene.
2015. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 opened paradise ***** válasza:
De vagy a gyakoris síró srácok női megfelelője. Nem,ezek nem tények.
2015. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

58-60kg közt vagyok, mióta az eszemet tudom, persze 170cm-hez, és szerencsésen elosztva (91-65-95). Minden ujjamra jut pasi, és sosem kötött még bele senki az alakomba.

Amugy meg mi a baj, ha tetszel neki? Az is probléma, ha épp nincs probléma?

21N

2015. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem a csontkollekciókra bukik, ezt csak a feminista magazinok próbálják elhitetni veletek.
2015. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem probléma, csak meglepő. Sok pasi megnéz, az egy dolog. Sok nőt megnéznek. Ez a srác viszont nekem is igencsak tetszik, csak félénk, amit nem is értek, hisz nagyon jól néz ki.
2015. okt. 19. 20:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy mindenki vékony lányt akar barátnőnek. Ez nem mende-monda, hanem az igazság. Nincs ezzel gond. Hogy nem vagyok gebe, az csakis az én hibám. Az viszont fura, hogy így megnéz, meg minden. Mondod te. Látszik nem ismered a férfiak izlését.... Sok férfi szereti a húsis csajokat pl én is
2015. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A vékony lányok sem azért vékonyak Általában,mert ők olyan marha egészségesen élnek.Olyannak születtek és kész.
2015. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!