Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mer randira hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer randira hívni a srác, csak össze akar futni, pl a buszon?

Figyelt kérdés
Sok ilyesmit mondott már, vagy hogy elkísér valahová. De ha látni akar, miért nem hív el mondjuk meginni valamit? Éreztetem pedig vele, hogy bejön nekem.
2015. okt. 20. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
És amikor azt mondja, hogy elkísér valahová, te beleegyezel? Hogyan érezteted vele, hogy bejön?
2015. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Őszintén szolva szinte mindig elkerüljük egymást:( De teljesen véletlenül.

Gyakran rairok, sokat kérdezgetem, mosolygok rá, bókolok neki időnként.

2015. okt. 20. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél minél egyértelműbb! Érintsd meg sokszor, keresd a társaságát, és ha legközelebb el akar kísérni, beszéljétek meg a találkozást, nehogy elkerüljétek egymást!
2015. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi férfiak még mindig nem vagyunk gondolat olvasók.”éreztettem vele” lol

Jó igaz hogy rámenősebbek, tökösebbek is lehetnénk, csak nagyon nagy az esélye a pofára esésnek, ezért sokszor nem kockáztatunk. Egyébként is honnan tudná hogy többet akarsz tőle? Lehet arra gondol hogy elhív egy randira, te meg csak ”barátok vagyunk” szőveggel vissza útasítod, ezzel pedíg minden esélylt dobhatná a kukába.(barátságod, közelséged, későbbi esélyét a komoly kapcsolatra)

2015. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!