Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik nem könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem könnyen szerelembe eső fajták, így kapcsolat se volt nagyon, nektek mikor jött el a párkapcsolat az életetekbe?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt mondtam magamnak: "Elegem van! ÉN nem fogok többet rohangálni senki után, majd jön a szõke herceg ha itt az ideje!" Aznap este ismertem meg a barátom. :D

19

2015. okt. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

első hát mondhatom rohadtul nagy szerencséd volt !

én 2 éve úgy kelek fel és úgy indulok el a nagyvilágba hogy na majd ma hátha változik valami, és úgy állok hozzá ahogy kell, de hát nem változott semmi...

pedig járok szórakozni, közösségi ember vagyok és nincsen sok gondom az élőben beszélgetéssel, nem vagyok csúnya gyerek, teljesen átlagos

na de majd hátha holnap, vagy azután

19/F

2015. okt. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20 évesen, miután úgy döntöttem, hogy nem várok rá, hanem elébe megyek. Ezután ez elhatározásom után kb 2 héttel ismertem meg a barátomat 2 éve.
2015. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ,amikor a szerelem is. 26évesen.
2015. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatom volt, de szerelem az nem. :-( ez van
2015. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eljött 23 évesen,de vége is lett.Már inkább nem is teszek semmit a dolog érdekében.

30N

2015. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egy bizonyos személy miatt nem tudok senkivel semmit sem komolyan kezdeményezni és ez három éve nem enyhült !!
2015. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
1. Irigyellek. Voltak kapcsolataim, azt gondoltam a szerelem majd kialakul. Rossz volt hallgatnom, hogy én vagyok nekik a legfontosabb, míg én semmit sem éreztem.3 éve nem járok senkivel, már az elsőt randin érzem, hogy nem fognak meg. 22L
2015. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 15 éves koromig nem foglalkoztam egyáltalán fiúkkal. 16 évesen lettem először szerelmes,persze viszonzatlanul. 1 év bánkódás után letettem róla, rá két hétre megismertem a páromat, és egy hónappal később már együtt voltunk. Azóta is, immár fél éve :).

18/L

2015. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18 éves koromban találtam rá a férjemre, iszonyatos mázlim volt. 😊 42N
2021. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!