Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a társkereső oldalak a férfiak 90%-ának az önbizalmát csak még lejjebb rombolják?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn sokkal több csalódás ér szinte minden férfit, kivéve ha über jó külseje van. Tehát a netes társkereső pasik 5-10%a viszi el teljesen a pálmát, míg a többieknek vissza sem írnak. Ezt a legtöbb férfi kudarcnak éli meg, holott ha élőben történt volna a leszólítás, koránt sem biztos, hogy kudarc lett volna. Csak amikor egy nő napi 100 levelet kap társkeresőn, akkor nyilván csak a 10/10-es Adoniszoknak ír vissza, és mondjuk még egy helyesebb 10/8-as pasinak már nem, egyszerűen mert neten annyira válogathat.


Ti egyetértetek ezzel, és ti sem javasoljátok a társkeresőt olyan férfiaknak akik nem tökéletesek külsőre?


2015. okt. 31. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem elég átlagos külsejű haverom pl. Tinderről akasztott egy egész jó csajt.
2015. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen így van, ahogy felvázoltad. Nagy választékból nem lehet mindenkinek esélyt adni, olyan ez mint az egyetemi felvételi van egy keretszám magas pontszámokkal lehet csak bejutni és ott is az x legjobb kerül csak be.
2015. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Így van.. És a nőkét is..

Ha írnak is nekik a találkozás ritkán váltja be a reményét..

2015. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Igen sajnos,és nagyon sok férfi bele is esik ebbe a csapdába. :/

Ha tudtam volna én is,hogy ennyire romboló,akkor én se próbálom ki,de engem már lerombolt sajnos teljesen... :/

24/F

2015. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert az ilyen nők már az első találkozáskor is egy szőke herceg fehérlovon álomvilágképben élnek. Esélyt sem adva az illetőnek, ha nem olyan mint ahogy megálmodták, hogy átmenjen a második rostán vagyis, hogy megismerjék egymást.
2015. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző #3-asnak címezve
2015. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En pont hogy novelni szoktamxdd

www.okcupid.com

Itt vissza is ir a tobbseg

2015. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze leginkabb kulfoldivel beszelek. Csak onbizalomnovelesre
2015. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Mondjuk aki az átlagos szintet sem éri el kinézetre, annak élőben is csak önbizalomrombolásra jó a csajozás, társkeresőn viszont még magasabbak a nők igényei.
2015. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert aki élőben nem tud ismerkedni (nem feltétlenül azért, mert nem "félisten" kinézetű), az online sem fog tudni. És a személytelenség miatt online sokkal könnyebben elutasítják/ignorálják az embert, mint élőben.
2015. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!