Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen szar a helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szar a helyzet a társkereső oldalakon a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Fent vagyok társkereső oldalon, eddig csak egy-két nő írt vissza a leveleimre. Akkor rossz a helyzet, ha csak pár dolgot adott meg magáról. Mivel nem igen akad konkrétum, hogy az adatokból kérdést tegyünk fel, ha "különleges" a kép, akkor általában arról szoktam kérdezni.

Legtöbbjük, meg sem nézi, ha meg mégis elolvassák, nem írnak semmit sem.

Tegnap beregisztráltam egy társkereső oldalra nőként. hát ledöbbentem, hogy az első 5 percben csak 45 ember mondott rám igent. Mikor hazaértem a délutános műszakból, azt hittem lesz egy csomó levelem, de nem csak 3 at kaptam, közben meg 99+ ember szavazott rám igennel.

Az egyikben kaptam egy smileyt. a másik kettő meg sablonszöveg. Az egyik leírja, hogy szimpatikus vagyok szívesen megismerne, a másik az megkérdezte, hogy hova utaznék el most rögtön, ha bárhova mehetnék.

Azt hittem, hogy tudok valahonnan ötleteket, meríteni de nemigazán jött össze.

Amúgy annyira nem vagyok humorbonbon, meg rühellem a chatelést, olyan közvetett a dolog.


2015. okt. 28. 09:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
ez a nők esztelen válogatásának bizonyítéka.
2015. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
too bad, too sad.. ha nem nézel ki izom jól társkeresőn, akkor örülhetsz ha 1-2 visszaír, sőt az már nagy szó, társkeresőkön nincs kegyelem férfiaknak, de ettől még lehet egyébként egy nagyon frankó pasas az életben
2015. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

A nők a társkeresővel úgy lehetnek, hogy csakis a számukra legjobb férfi kell onnan nekik.

Szóval mintha egy piacon meglátnád a legszebb almát, a többit pedig már észre sem vennéd onnantól.

2015. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Persze mert a férfiak összejönnének olyan nővel, aki nem tetszik nekik. Mindenkinek van igénye senki nem jön össze olyannal akihez nem vonzódik. De van olyan aki a személyiségével megfogja a nőt hiába nem helyes.
2015. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
utolsó: a férfiak se jönnek össze nekik nem tetsző nővel ha van önbecsülése... de nem kóros ez náluk, nem tesznek ilyen kijelentést ki pl, hogy ha kisebb a melle mint x számára nem nő, ha alacsonyabb mint x számára nem nő, ha nem szuper borostás csúcs pasi számára nem nő, ha nem keress x pénz fölött számára nem nő és így tovább... szóval a nők szelekciója annak fejében, hogy mit tudnak viszonozni (puncicát), semmi esetre sem reális
2015. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy csak puncicát viszonozzanak neked, ne a társkeresőn próbálkozz, hanem mondjuk szexpartnerkeresőn, csak egy tipp.


Egyébként lehet, hogy többen írnak nekünk, de fogadjunk, hogy ebből a 70% csak szexet akar, a maradék 30%-ot meg hogy tudnánk kiszűrni? Az olyan nő pedig, aki egyszerre több férfinak is írogat, szerintetek egy r.banc.


Írjunk vissza egynek, aztán "hallgassuk" a pcsogást itt gyk-n, mert nem ti voltatok az az egy? Ugyan már...

2015. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
alapvetően a nők akik sikeres, karriert befutott férfira vágyik, aki szuper helyes is mellé és persze idősebb is (kb mindegyik), nagyság rendekkel kevesebb dolgot tud viszonozni, a puncicáján kívűl kb semmit, mivel ha megnézed csak a nők kérdéseit itt gykn, mindegyik lézeng a világban, nem csinál semmit, egyértelmű dolgokba összeesküvés elméleteket látnak (jaj de miért mondja ezt a férfi ha másképp viselkedik, tb)... szóval ja.. ha már ennyire harcoltok az egyenjogúságért ti NŐK, akkor tegyetek érte! más dolgokban is "tetszik 1 fiú, de nem tudom, hogyan közelednék hozzá" > úgy ahogy azt ti elvárnátok fordított esetbe, odamész és elhívod... stb stb, kiakasztó basszus kulcs már
2015. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg pont a szingli férfiak rinyálását szoktam látni inkább, egy adag nőgyűlölettel megspékelve. A nők meg leginkább párkapcsolati kérdéseket tesznek fel. Arra a megállapításodra, hogy a nők is menjenek oda, azt tudom mondani, hogy a félénk férfiakat is mind itt véditek, ne higgyétek azt, hogy félénk nő nem létezik.
2015. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
a félénk férfiaknak is ezt tanácsolom (a barátaimnak is), hogy mutassa már meg, hogy van némi kiállása és go oda, ne gondolkozzon csak induljon el, majd improvizál, maximum ha szerencsétlenkedik lesz egy vicces sztorija, és legközelebb már gyakorlatosabb lesz, még néhány ilyen után már nem fogja ez megrázni, szóval én nem védem őket (de ez már off a kérdezőnek), habár ha ilyen kérdéseket tesz fel szerintem nála is jelentkezik ez valamilyen mértékben
2015. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez egy jó hozzáállás, a hibáiból tanul az ember, ami nem volt jó, azon hogy lehet változtatni. Én is ijesztettem már el pasikat hirtelen szerelmi vallomásokkal, ne félj megtanultam, hogy ezt nem így kell. :D nem belegubózódtam a kudarcba, hanem tanultam belőle.
2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!