Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lenne egy átlagos lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Tehát az átlagos lányok azok a lányok, akik nem kihívóak. Hétköznapian, ízlésesen öltöznek, ápoltak, adnak magukra. Nincsenek elhízva, nem ritkán egész jó alakjuk van, többségüknek pedig nagyon szèp az arca.

Kellemes kisugárzással rendelkeznek, kreatívak, müveltek, vannak hobbijaik, izgalmas a személyiségük.


Valóban így festene egy àtlagos lány?


A kritériumok az oldal felhasználói után szabadon.


Mit gondoltok?


2015. okt. 31. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen szerintem sokak szerint ilyen egy átlagos lány.

Én pár pontjával nem értek egyet. pl.: Szerintem ha valaki túl csinos ,vagy túl művelt azaz kiemelkedik a többi közül akkor ,már nem átlagos.

De a leírás aránylag jó ,mert nekem az átlagos lányok tetszenek és azok hasonlóak ,de ezek az értékek változhatnak még egy kicsit ,pozitív és negatív irányba ,mert szerintem elég széles a "skála".

2015. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem.


Az átlagosnak ma már teljesen más a jelentése. Az átlagos lány a tökéletességre törekszik, felszínes, közel sem kulturált, művelt vagy épp kreatív, totálisan a környezete befolyása alatt áll, mások véleménye a mérvadó nála, identitást kölcsönöz, és amit írtam, a legveszélyesebb, hogy teljesen önálló önkép kialakítására alkalmatlan a környezeti ítéletek miatt (barát, barátnő, család).


Hétköznapi bravúr az, ha találsz egyet nehezen, akinek van önálló gondolkodása, és nem valami újság vagy a baráti társasága szerkeszti a gondolatait.


Szóval szerintem ilyen a mai átlagos lány.

2015. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az az érdekes, hogy amikor itt a férfiak arról beszélnek, hogy "ők csak egy teljesen átlagos lányt szeretnének", akkor kb. ezt értik alatta. Holott ez egyáltalán nem átlagos.
2015. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk rengeteg lány van az egyetemen, és a többségük (=AZ ÁTLAG) ilyen:


- egyszerű ruhák, sokszor nem illenek össze, látszik hogy nem fektet időt/energiát abba hogy jól összeválogassa

- nem sminkel, vagy maximum szempillaspirál és szájfény

- unalmas, a formáját már lenőtt barna haj

- nem kiemelkedő teljesítmény, 3-4es, kis szorgalommal 5ös jegyek

- nagy baráti társaság, mindenkivel kedvesek és mosolyognak, de ezek általában nem tartós barátságok

- a soványtól a duciig minden van, de ezek inkább alap alkati adottságok miatt, nem azért mert sokat dolgoznának érte

2015. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Viszonylag ritkán látni olyan lányt, mint amit az előttem szóló leírt, így az általa vázolt lány nem átlagos, hanem közönséges.
2015. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt nagyon nekiesünk a témának, definiáljuk már, hogy milyen értelemben használjuk az átlagos szót. Úgyértem, hogy úgy átlagos, hogy nem nagy durranás, vagy úgy, hogy az összesnek vesszük az átlagát, és akkor ez mondható el egy így kiválasztott lányról?

Szóval a kérdés az, hogy kinek mi az átlagos, vagy hogy ki szerint milyenek a mostani lányok általánosítva?

2015. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

a közönséges az nagyon nem ez :D


én az átlagot úgy értelmezem, hogy nincs benne semmi extra, nem tűnik ki a tömegből, mert minden tekintetben átlagos.

2015. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a egy szupercsaj. Kezdjük ott, h az "egész jó alak" és a "nagyon szép arc" már nem átlagos, ha meg együtt van meg a kettő, akkor me pláne.


Átlagos az a lány, akinek nincs túl jó alakja, de nem is elhízott. Az arca nem szép, de nem is csúnya. Kis pattanás, bőrhiba, szedetlen szemöldök belefér, hiszen átlagról beszélünk, nem a jó nőről. Az az átlag, aki semmiben sem kiemelkedő. Ha egy nő nagyon kedve, intelligens, akkor ő már nem átlag, fel lehetne már végre fogni.

2015. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

...amúgy már kezdem érteni, miért sír itt a sok lúzer pasi, h nemki még egy átlagos!!! lány sem jut...Hát persze, hogy nem, mert kicsit el vannak tájolva. Ha egy lány több fronton is (szépség, kedvesség, intelligencia, testalkat stb.) remekül teljesít nektek az az átlagos...

Bezzeg magatokat a kis úszógumis, szőrös, zsírcsöcsös testetekkel, szakmunkásbajuszkával vagy épp a göthös zörgő csontjaitokkal szintén átlagosnak nevezitek.


Na elmehettek ti a...

2015. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az 5-ös meg teljesen fogalmatlan. A közönséges, ha emberre használod, nem azt jelenti, mintha pl, egy növényre. A növényeknél valóban azt jelenti, h hétköznapi. De ha egy csajra mondjuk, akkor azt jelenti, h olcsó hatású, k u r v á s.

Mondjuk amikor valaki nagyon szexi akar lenni és túlzásba viszi, bevet mindent: piros rúzs, neccharisnya, piros köröm, rövid szoknya, mély dekoltázs. ez így együtt nem szexi, hanem közönséges, ízléstelen. pl a az utcasarki k u r v á k sem szexik bugyiban meg csizmában meg derékig érő kiskabátban, hanem közönségesek.

2015. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!