Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felveheti egy átlagos lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felveheti egy átlagos lány a versenyt a jó nőkkel?

Figyelt kérdés
Ha adott egy teljesen átlagos lány, akinek bájos arca van, és jó alakja (ilyesmi: [link] ), akkor felveheti a versenyt a karcsú, tökéletes arcú jó nőkkel, vagy sosem?
2015. szept. 25. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A linkelt kép és a leírt tulajdonságok alapján én inkább azt kérdezném, hogy vele felveheti e valaki a versenyt.
2015. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kerdezo ferfi
2015. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok -.-
2015. szept. 25. 10:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos nem itt kezdődik. Ez valahol a tökéletes és a hibátlan között helyezkedik el.

Ha lány vagy, és a kérdés rólad szól, akkor te nyilván nem így nézel ki, ellenkező esetben tapadnának rád a férfiak. 26/N

2015. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Felvenni a versenyt, miben?

Ha társkeresés terén lehet-e sikeres, én azt mondom, sokkal jobban, mint egy "tökéletes" nő.

Nekem a hibátlan nők sosem jöttek be, mivel nagyon fontos a belső tulajdonság is, a törtető, hibátlan embereknél ez meg kissé hézagos.

2015. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező.

Ha kép nélkül kellene válaszolnom is azt mondanám hogy fel, ugyanis mint azt már biztos sokan tapasztalták, egy adott lány, fiú valakinek átlagos, valakinek csúcs kategória, van akinek tetszik van akinek nem.

A képről pedig annyit, hogy a rajta szereplő hölgy nagyon vonzó, csinos, nőies. Aztán lehet hogy átlagos, lehet hogy szép, nekem mindegy mert tetszik, ennyi :)

2015. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Mégis, milyen versenyt?

A szerelem nem egy külsőre menő verseny, egyrészt mert a külső nem minden (sőt...), másrészt meg kinek mi a tökéletes?

2015. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az átlagos lány...szerinted, ez feljebb van az átlagostól.
2015. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen felveheti!

a képen lévő nő átlagos kategória,ettől sokkal szebbek vannak!


A külső az nem minden!

2015. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék azok a válaszolók hogyan néznek ki akik szerint a képen levő lány átlagos... Szerintem igen csak átlag feletti... De ide szépség királynök és királyfik járnak...
2015. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!