Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek úgy lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek úgy lányokkal, hogy ne vegyék észre, hogy túl elkeseredett vagyok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi miatt vagy elkeseredett?
2015. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az okát nem értem miért vagy ilyen elkeseredett, de elmondom neked hogy szigorúan tilos sajnáltatnod magad és panaszkodnod nekik. Ha már rég együtt vagytok több hónapja akkor érdemes picit lelkizni, de ha amiatt vagy elkeseredve hogy sosem volt még barátnőd és eddig hiába próbálkoztál vele nem jött össze akkor elárulom neked hogy így egyáltalán nem lesz semmi esélyed mert sajnálatból senki nem fog veled összejönni. Azt is érdemes a fejedbe vésned hogy ameddig elkeseredett vagy az arcodon is a mogorva, szomorkás, savanyú arckép fog megjelenni ami taszítja a lányokat, de kb minden más embert, meg ugye ha az önbizalmaddal van probléma srűgössen változtass rajta mert így nőd nem lesz. Inkább javaslom szedd össze magad, érj el sikereket az életbe és légy mosolygós barátságos tekintetű, és nyitott jellem, fontos hogy ne erőltesd a csajozást majd elfog jönni az hogy váratlanul toppan be egy lány az életedbe akivel boldog lehetsz, persze tenned is kell érte, először magad tedd rendbe és persze ne poshadj a 4 fal között bent a házba, hanem járj el közösségbe és hidd el amint lesznek az új ismeretségeid, barátaid egyből más lesz a helyzet. Tapasztalatból írom ezt neked mert velem pont így történt igaz nem 2 nap hanem legalább 2 év kellett hozzá hogy összedobjam magam, másabb lett az arcom, nyitottabb ember lettem és rengeteg új barátom lett. És persze más dolgokba is értem el sikereket amivel az önbizalmam is megugrott, és ezzel újabb és újabb célokat tudok kitűzni az életembe amit szépen sorban elérek, és utána mindig új célok pattannak ki a fejemből amiken dolgozom folyamatosan hogy tudja teljesíteni a terveimet, és ezzel annyira lefoglalom magam hogy nem sok időm van sajnáltatni magam, meg depizni egyszerűen mindig csinálok valamit, és ha pihenés azt is vagy film nézéssel töltöm vagy a barátnőmmel töltöm az időmet, sok esetben örülök hogy alvásra van időm, és ez így jó mert régebben 2 éve csak dolgozni jártam el, de előtte amikor állásom sem volt alig csináltam valamit, csak interneteztem, néha csináltam a házimunkát, ettem és aludtam ennyi, meg sajnáltattam magam hogy mennyire rossz minden. Pedig nem ezt kellett volna, nem is volt jó, de arra viszont jó volt hogy idő után rájöttem arra hogy ez nekem tanulság volt az életben mert rájöttem hogy a semmit tevés az arra vezet hogy a végén semmim nem lesz és semmit nem érek el, nem véletlen volt akkor hogy béna voltam, csendes, sokszor megijedtem ha egy csinos pénztáros lányhoz kerültem és megszólalni sem mertem szinte, és ez már a múlt kb, mert tettem érte hogy valahogy összeszedjem magam, csak tenni kellett érte, tudom könnyű mondani én is nehezen szántam rá magam, de egyszer kellett felemelnem a nagy kövér seggem a székről és picit lefogyni meg tenni más egyéb dolgot hogy fokozatosan tudjak mit letenni az asztalra. Igaz még nem vagyok gazdag, nincs saját lakásom, autót is csak fél éve tudtam venni egy 18 éves opelt ezt is azért hogy ne mindig apámtól kelljen kölcsön kérnem az autót ha épp maszekolni mennék vagy barátnőmhöz és ennyi, ez mellett ha időm engedi autodidakta módon próbálom képzeni magam hogy sok mindenhez értsek egy kicsit hogy később az éltben ne kelljen mindig apámra szoruljak ha elromlik valami és szerelni kell vagy ne kelljen minden apróság miatt szerelőt hívnom.
2015. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!