Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az átlag alatti, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az átlag alatti, és átlagos pasik, akik átlag feletti szép barátnőről álmodoznak, egyedül fognak maradni?

Figyelt kérdés

Lássuk be szép lányok általában csak jó pasikkal (jóképű, izmos, menő, macsó rossz fiús, talán még pénzes is) vannak együtt.

Tudjuk, hogy a csinos csajok (plázacicák, és nem plázacicák), úgy is lekoptatják az átlagos, és átlag alatti pasikat, kivéve, ha van karrierjük, pénzük.


2015. okt. 31. 18:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Gyúr vagy focizik? Rly? :D Az igaz, hogy nem árt, ha van benned valami érdekes, ha már átlagon felüli nőt akarsz magadnak, mert ha a legnagyobb eredményed, hogy 2452. szinten vagy a candy crush sagában, az nem sok pozitívat mond el rólad. És az se árt, ha "menő" vagy, de most mi az hogy menő? Veszel pár jó cuccot meg elmész fodrászhoz és vágatsz valami divatos friszkót, meg kihúzod magad és nem úgy mászkálsz, mint akit most szidott meg az anyukája, voilá, menő vagy.
2015. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Egy átlag alatti férfi amúgy is egyedül fog maradni. Tapasztalat. Mivel én alacsony vagyok és ocsmány, soha egy lány nem jönne el velem randizni sem, szóval 29 évesen még csak a kezét sem fogtam meg egy lánynak sem, csakis a külsőm miatt.
2015. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Tehát pénzt kell szerezniük és karriert kell építeniük és máris lesz szép barátnőjük.


Szóval nem, nem biztos, hogy egyedül fognak maradni!

2015. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

azt a szöveget is rühellem, hogy itt milyen gyenge külsejű fickók mellett bombanők mászkálnak az utcán. hol? gyere ki velem félórára a Nagykörútra, azt megnézzük… olyanok a leírásaitok, hogy Woody Allen mellett Natalie Portmanek mászkálna. na ne röhögtess.


Inkább azt látom, hogy markáns arcú, sportosabb fickók mellett csomószor van puhos, bájtalan arcú nő…

2015. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
A kifejezetten gyenge külsejűek mellett nem. De átlagos külsejűek mellett már igen. És nem bombanők, csak simán csinos, jó csajok.
2015. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy a kérdésben szereplő átlagos és átlag alatti pasik miért rühellik a nőket azért mert a szép nők olyan felszínesek, hogy csak jó pasit akarnak...most úgy őszintén, ezek a pasik nem felszínesek? És ne gyertek azzal a dumával, hogy az átlagos lányok is így-úgy...maradjatok a kérdésnél. Ez az egész kategorizálás nevetséges, de nekem sosem kellett külsőre olyan pasi aki "jobb" nálam. Belsőre annál magasabbak az igényeim. Nem sok embernek sikerült megugrania őket, ez is igaz. És szerintem más nő is van így, csak ezt nem esik jól beismerni magukról ezeknek a pasiknak. Még hogy amiatt halt meg az ismerősöd hatos, hogy néhány átlagos kis bölcsész lánynak nem kellett? Ne röhögtess.
2015. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
az a baj nem csak a szép lányok mászkálnak jó pasikkal de ne vitázzunk majd csinálok 1 videoblogot
2015. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%
egy részük lehet, egy részük feladja és lejjebb adja az igényeit, és szerintem vannak olyanok is akiknek összejön! hiszen ha egy átlagos pasi sikeres akkor egy idő után jönnek a nők mint a cápák a vérszagra!
2015. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez így igaz, ahogyan leírtad a kérdésedben is a választ. Minek járjunk átlagos, vagy átlag alatti külsejű pasikkal, azok is ugyanolyan köcsögök, mint a jóképűek. Sőt még köcsögebbek, ha valaki mégis akad, mert kell nekik a kompenzálás a sok kudarcélmény után. Vagy ha meg kedvesek is, utána úgy tapadnak, mint a légypapír. A helyes pasik kedvesebbek, egészségesebb lelkületűek.
2015. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!