Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság olyan nehéz barátnőt találni?!

Figyelt kérdés
Igen,ez a 226. ilyen kérdés a mai napon tudom,egyszerüen komolyan mondom lehidalok,voltam társkeresős baromságon is kb 100nőből ha 5visszairt akkor lehet sokat mondok,abból 2találkozóm ha volt,ebből persze benyaltam mindkettőt,Van normális állásom,kocsim (Nem,nem BÉJEMVÉ,ÉS AUDI) ,még otthon lakok,mégse érdeklek senkit,egyszerüen akivel szóba állok is totál érdektelen én kérdezek,ő meg leszar engem,ez micsoda dolog?egy beszélgetés tudtommal úgy zajlik hogy a kommunikáció mindkét végén kérdezés/válasz van,vagy csak én vagyok régimódi?!Van egy csomó dolog amit elakarnék mondani de a barátok közül se sok mindenki érti meg,legtöbben felszines idióták,hazajövök egy fárasztó nap után és a kutya se kérdezi meg hogy milyen napom volt?!mi történt velem?éhes-fáradt vagyok e,jól érzem magam stb?!Tudjátok milyen rossz?!....És ez a feszültség egyre csak nő bennem,tudom most azt mondjátok hogy ne figyeljek oda mert egyszer csak hirtelen lesz majd csajom,igen de az élet sajnos nem egy amerikai mesefilm,hogy minden magától az ölünkbe pottyan....

#társkeresés #párkapcsolat gond
2015. nov. 1. 03:26
 1/10 anonim ***** válasza:

"ne figyeljek oda mert egyszer csak hirtelen lesz majd csajom"


Nem, nem lesz!

2015. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd a francba a társkeresőket, ott csak magadnál nagyságrendekkel trébb nőt fogsz találni. Ugyanaz a csaj, aki ott vissza se írni, lehet, hogy élőben simán szóba állna veled, de társkeresőkön úgy szelektálnak, mintha egy üzletben válogatnának.
2015. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
remélem társkeresőn nem ezzel a névvel vagy .. (te náci)
2015. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 omba ***** válasza:

"egy csomó dolog amit elakarnék mondani de a barátok közül se sok mindenki érti meg," - akkor tán nem ezeket kéne erőltetnek egy ismeretlen nőnél sem.

Én semmit nem érzékelek ebből a problémából, hiába a 226. kérdés erről.

2015. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze hogy nem érzékelsz ,mert nem a te problémád hanem az enyém....
2015. nov. 1. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt nem írnak vissza, mert a síros kérdések 90%át nem nők írják ki, hanem trollok.


Társkeresőn se írnak vissza, mert napi 30-50 levélre nem fog válaszolni, sőt nem is tud válaszolni abban a 2-5 percben amint az oldalon tölt.


Amúgy meg a pasik levelei egy sablonra mennek. Egyikükben sincs semmi kreativitás. Ez a 200. levél után unalmas lesz, így ha a tárgy sincs kitöltve kreatívan, és nem vagy görög isten, akkor olvasás nélkül megy a leveled a kukába!

2015. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-essel egyet értek a társkeresővel kapcsolatban (egyébként nő vagyok).

Mi lenne, ha néha kimozdulnál? Elmennél valahova barátokkal, vagy akár egyedül? A lányok nem mennek házhoz. És próbálj meg lazítani! Ne görcsölj azon, hogy neked akkor is kell egy barátnő, mert ezt lehet, hogy érzik a nők, amikor beszélgetsz velük. Egyébként elég taplóságnak tartom azt, hogy ha valaki egy találkozón meg se próbál kommunikálni a másikkal, de az ilyen meg nem érdemel meg téged és kész.

2015. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"vagy csak én vagyok régimódi?!"


RÉGIMÓDI?!

Interneten keresel társat, és azt hiszed, régimódi vagy?


Én még kézzel írtam a második diplomámat, és gépírónőnek adtam oda, hogy gépelje le...

és még most is fiatal vagyok.


Az emberek 80%-ának nincsen otthon internetje, szóval kapásból lekorlátozod a lehetőségeidet a 20%-ra.

5 évvel ezelőtt még ennyinek se volt.


Régimóódii????...


Szó sincs róla!

Épp ellenkezőleg, és éppen EZ a baj!

2015. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenki szép és fiatal nőt akar, gondolom Te is. A kereslet óriási, a 20-60 közötti hímek legjava versenyzik értük, különféle módokon, más kell az egyes személyiségű nőknek.


Egy szépnek mondható fiatal lány olyan pasit választ, amilyen országban akar élni, Németország, Franciaország, USA... nem véletlenül jön ennyi turista Magyarországra, és főleg fiatal kanok... Akiket a saját hazájukban a közepes csajok is lepattintanak, itt mindent megkaphatnak, mert ebből az oszágból mindenki menekülne.


A másodvonalbeli csajokat kapják meg a legjobb magyar hímek, ha ilyen kérdést írsz ki, nem tartozol közéjük. Mint ahogy én sem.


Utána lejjebb kell menni elvárásokban, vagy idősebb vagy kevésbé szép nőt találsz, és ott már lehet esélyed, de választási lehetőséged nincs, a nő választ, Te max nem kezdesz bele a kapcsolatba.


És így tovább, egyre lejjebb. Van, aki örökletes betegséggel születik, semmi rosszat nem tett, mégis tolókocsiban ül, szerinted ő hogy nézi a szép nőket a városban? :(

2015. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj látjátok mindent a pénz vezérel....:(
2015. nov. 6. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!