Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi srác manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi srác manapság akik nem tudják hogy kell nőkkel bánni, hogy szerezzenek maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés

Tényleg elnézést a kivételnek. De annyi srác van itt aki nem tudja miként kéne barátnőt szerezni. Mindenféle csoda módszert keresnek, meg csajozós dumákat. Azt hiszik a külső a lényeg, vagy a pénz.

Ennyire elveszett a mai fiatalság? Legtöbbjük ki se mozdul, aztán nem értik miért nincs senkijük. Ha meg kimozdulnak akkor meg úgy csinálnának mint ha minden lány ellenük lenne, és aztán jönnek ide írni olyanokat, hogy miért nem veszi észre őket senki stb.

Hol vannak az intelligens és férfias pasik? hol a csábítás, a humor, az a kis misztikum. Mindig egyből a szex, semmi más nem érdekli őket. Miért nem látják be, hogy ha nem egyből a szexszel nyitnának akkor talán meg is kaphatnák idővel? Még a legnormálisabbnak tűnő srácok is idővel megőrülnek a szextől. Ha jön egy jobb nő máris váltanak. Nincsenek érzelmek csak ösztönök.

Tudom akinek kis esze is van, és nem siránkozik, hanem cselekszik, az nem ide írogat.

A tény, hogy ennyien írnak ide, jelzi mekkora gond ez.



2013. dec. 18. 18:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
Én pontosan tudom, miért nincs barátnőm. Az jó?
2013. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
62%
Miért van ennyi nő, aki nem érdemli meg?
2013. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Ha neked így jó, akkor persze, de van akinek nem :P
2013. dec. 18. 18:55
 4/49 anonim ***** válasza:
Én pontosan tudom, miért nincs barátnőm....Es nem a külsőm miatt.Sose vernék át egy csajt....De ha nem kellek ez van!
2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem megfelelő nőket nézel aki miatt így gondolod.
2013. dec. 18. 18:56
 6/49 anonim ***** válasza:
82%

Kár hogy a kérdést nem lehet felpontozni...

N

2013. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Persze a nők semmiben sem hibásak...á
2013. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Majd a női hibákról írsz te, az nem az én reszortom :P
2013. dec. 18. 19:00
 9/49 Tyler913 ***** válasza:
87%

Nézd meg a Harcosok Klubját. Amikor Tyler és a narrátor a fürdőszobában beszélgetnek,szó van arról hogy miért elcseszett a mai férfi generáció.

A mi nemzedékünket nők nevelték fel. ÓvóNŐK,tanárNŐK,liberális,kiherélő szemlélet.

Ezzel persze nem a nők nevelésben elfoglalt szerepe,hanem a túlsúlya ellen foglalok állást. Régebben a fiúkat egy bizonyos kor fölött férfiak nevelték harcra,munkára,férfias viselkedésre. Ma már nincs így. A legtöbb mai srác úgy nő fel,hogy egyfelől nincsenek a felnőtté válásnak egyértelmű határkövei,másrészt senki nem mondja/mutatja meg nekik,mit jelent férfinak lenni,hogyan kell viselkedni a nőkkel,stb. Akkor min csodálkozol?

2013. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Azért ne haragudj, de nem vagyok biztos benne, hogy az az igazi oka amit mondasz. Nők mindig voltak a férfiak életében, ők az első szerelmek, az elsődleges példakép, ami mintájául szolgál párválasztásnál. Ahogy fordítva is ez van a lányoknál.

A férfi nem attól lesz férfi, hogy harcol, verekszik, hogy úgymond "férfias" dolgokat tesz. Az csupán a társadalom által diktált nemi megkülönböztető jegyek.

Épp hogy az rontja el a gyereket, ha megmondjuk neki mit kell szeressen és hogyan kell viselkedjen. Homofób módon félünk, hogy mi lesz akkor ha a fiút nem a kocsik érdeklik. De ettől még nem fog a saját neméhez vonzódni.

Abban viszont egyetértek veled, hogy a fiúk, de akár a mai lányok(csak hogy valaki ne kössön bele :P ) nem tanulják meg, hogyan kell bánni az ellenkező nemmel.

2013. dec. 18. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!