Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hozzámennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzámennétek olyan pasihoz, vagy párnak választanátok olyat, aki 30 éves és 12 éve szenved állandóan krónikus prosztata gyulladással, és szaruhártya átültetése volt?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen betegségem van állandó vizeletcsípés, keresztcsonti fájdalmak, de a dokik nem tudnak meggyógyítani, és negatívak a leleteim. A szemem 8 éve kezdett romlani, előttem mindig tökélletesen láttam, és olyan durva szintre romlott hogy az egyik szememen szaruhártya átültetést kellett csinálni. Táppénzen vagyok, a bajaim miatt nagyon kivagyok, és aggódok a jövőm miatt, lessze-e így munkám, hogy fogok látni, lesz-e párom, és egyáltalán gyerekem, a gyulladás miatt,doki mondta mert alacsony a spermiumszámom is. Lányok van olyan aki bevállalna ilyen pasit? Mit tanácsoltok?

2015. nov. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van pár toleráns és gondoskodó hajlamú nő akivel kezdhetsz :) Viszont őnáluk az van, hogy ők az irányítóbbak a kapcsolatban :)


Viszont a gyereket a Te genetikáddal nem erőltetném. Örökbefogadás a Te utad.

2015. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat nyilván nem az első randin közlöd a lánnyal. Ha valaki megszeret, nem hiszem, hogy érdekelni fogja.
2015. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha kölcsönös a szeretet, tisztelet stb.
2015. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor egyáltalán nem zavarna. És hát nem úgy kezdem az ismerkedést, hogy na ide az orvosi papírokkal.
2015. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Te ezzel próbálsz csajozni??
2015. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!