Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van itt aki állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt aki állandóan otthon tölti a hétvégéit? 29/ nő

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezért utálom a hétvégéket. Igaz nem az a bajom hogy itthon töltöm hanem hogy egyedül. 22F
2015. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én arra vagyok leginkább kíváncsi hogy lányok is vannak akik otthon töltik?
2015. okt. 3. 11:52
 3/23 RRR ***** válasza:
sajnos nem,mert akkor szexelhetnék végre a nőmmel!:DD
2015. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen. :D

21/L

2015. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen, én, itthon dolgozunk, én nem bánom! Csak a sógornőm ne jöjjön, inkább nyomom éjjel is alvás helyett:D De már unom, hogy mindig haptákban kell állni valamelyik családtagnak.
2015. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 opened paradise ***** válasza:
Egyedül nem nagyon van kedvem mászkálni..
2015. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Többnyire igen. Bár a kérdés, hogy hol otthon. A szüleimnél sosem jut eszembe ezen bánkódni, szeretek náluk lenni, igazi "nyugalom szigetének" élem meg.

Ha nem utazok haza hozzájuk és nem igen van programom, az néha kicsit megvisel, de eltelik így is a hétvége. Van hogy egy-egy durvább hét után kifejezetten jól esik.

A mostani hétvégémet pl. itthon töltöm, de a barátnők váltják egymást. Nem rég ment el az egyik, hamarosan jön a másik. Tehát unatkozni azért nem unatkozok.

2015. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Én is. Bár nem annyira élvezem. Van barátom, de ő a lányaival van hétvégente, van két kislánya, elvált. Szivesebben lennék vele, dehát ez van.
2015. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja.Itt lógok,miközben pörög visszafelé az a bizonyos év,nap,perc...vagy ki tudja.

Bár az ilyen gondolatok sem jobbak.:DD

2015. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én meg azt hittem hogy csak én vagyok egyedül ilyen
2015. okt. 3. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!