Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a hosszú bemutatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a hosszú bemutatkozó szöveg a jobb, vagy a kötetlen beszélgetéssel indító kezdeményezés?

Figyelt kérdés

"Szia! X éves, x magas, x hajú srác vagyok. Nem tudok sokat rólad, de szívesen megismernélek első látásra és a leírásod alapján. Normális, kedves, törődő, aranyos lányok érdekelnek, akik szeretnek örömet okozni a másiknak..."


vagy


"Szia! Hagy találjam ki. Elsős egyetemista vagy :D "


Melyik jobb társkeresőn? Egy kötetlen beszélgetést elindító rövid írás, vagy pedig egy hosszú bemutatkozás, ahol egyértelművé teszed egyből, hogy mit akarsz.

Amúgy külsőre azt mondanám elég jól nézek ki, sok lány tetszikeli a képeim vagy engem rajta és fél év alatt 3 lánnyal feküdtem le (10-zel csókolóztam, 15-tel randiztam) társkeresőn.

Főleg olyanok véleménye érdekel, akik már próbálták mindkét fajta ismerkedést nagy számú nőnél.


2015. nov. 2. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább a rövid
2015. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha először egy komplett előre megírt önéletrajzot, motivációs levéllel együtt benyújtasz a kiszemeltnek :-P :-S
2015. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyat írj neki, amit szóban is mondanál egy ismeretlen lánynak az utcán, és nem hangozna kínosan, vagy nevetségesen.
2015. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszek a spontanitásban így az első.
2015. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-2-3:


Én is inkább arra gondoltam, hogy a rövid, spontán szöveg a jobb, amit egy ismeretlen, nekem tetsző lánynak is mondanék személyesen.

2015. nov. 2. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Sokat ismerkedtem neten. Az én véleményem szerint csak egy plusz csatorna az ismerkedésre, ugyan úgy mint ahogy lehet egy szórakozó hely, egy baráti társaság, stb.

Úgy kell ott is viselkedni, mint pl. egy buliban, amikor odamész a csajhoz és leszólítod. Kell találni egy aktuális, oda illő témát, amivel el lehet indítani a dolgot. Ehhez érdemes az adatlapokat átböngészni, mert legtöbb esetben ad kiinduló pontot. Aztán ha egy jó beszélgetéssel sikerül az érdeklődést felkelteni, akkor beszélgetős formában oda-vissza alapon jöhet a bemutatkozás és az elképzelések megtárgyalása.

2015. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a rövid, spontán, frappáns jön be, amiből azért látszik, hogy megnézte az adatlapomat, fotóimat, és nem egy mindenkinél elsüthető sablont használ.

Mellesleg az első variáció volt a leggyakoribb, mikor fent voltam társkeresőkön, unalmas, fantáziátlan.

A második verzió jobban tetszik, arra még tudnék poénosat is visszaválaszolni. :-)

2015. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, második. Az első szövegtől agyfrászt kapok, annyira természetellenes és látszik, hogy nem konkrétan nekem szól, hanem egy ctrl/v. Én is interneten ismertem meg a barátomat, és pont ezzel váltotta ki a szimpátiánat már az elején, hogy nem azt írta, "szia,mizu?", de nem is egy litániát írt saját magárol, hanem egy hozzám kapcsolódó kérdéssel kezdte, amire lehetett normálisan válaszolni és jó kis beszélhetés alakult ki belőle.
2015. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!