Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nyomult már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nyomult már valaha lány rátok?

Figyelt kérdés
Itt sok helyen olvastam a női kezdeményezésről, de még nem tapasztaltam sajnos. Veletek történt már? És ha igen, hogyan? Zavart vagy viszonoztad? Hogyan csinálják? Mi lett a vége?

2015. szept. 14. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindig nyomulnak,szinte 1 fő/hét ,de én lepattintom őket,mert nekem egy nő ne nyomuljon,az az én feladatom,ha tetszik,kezdeményezzek.23ffi
2015. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van egy lány, aki már évek óta rám van kattanva.Most barátja van, de még mindig egy szavamba kerülne.:)
2015. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
31%
Előfordult már párszor. Én örülök neki,bárki is az,ha épp nincs senkim,akkor meg nyitott vagyok rá.
2015. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
69%
Igen. Jelenleg is van egy lány, aki állandóan nyomul, írogat, pedig van barátja. :D De egyébként meleg vagyok, de ő ezt nem tudja. 20/f
2015. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En nyomultam mar pasi utan kegyetlenul lepattintott 3 alkalommal vegul Elkuldtem a pokolba. De koszonettel tartozom annak a faroknak mert a nelkul a Sok megalazas nelkul ma nem lennek egyutt eletem szerelmevel.

18/L

2015. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Majdnem megerőszakolt... :D

Finoman megkértem, hogy húzzon el.

2015. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer. Volt, hogy viszonoztam, volt, hogy nem.
2015. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem,soha.Azt csak a legjóképűbb,izmosaknál teszik csak a nők...

24/F

2015. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak részegen szoktam kezdeményezni... de vissza utasítást még nem kaptam :D De egyébként meg a Férfi dolga lenne
2015. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább kiszoktak röhögni, megalázni a külsőm miatt.
2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!