Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes esetleg csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes esetleg csúnya pasik akik férfiatlanok határozatlanok akik nem kelendőek ti bármilyen külsejű nővel összejönnétek?

Figyelt kérdés
Tehát lehet nagyon kövér vagy eléggé Csúnyának mondott nő is összejönnétek vele vagy azért ti is válogatottok külső alapján?
2015. nov. 2. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Ez csak idő kérdése. Nekem volt egy iszonyat ronda barátom aki eleinte csak a leges legszebb csajokat vette csak észre. Aztán az idő múlásával amikor már egyre kanosabb lett és már beletorkollott a huszas éveibe, akkor drámaian kezdte lefele adni az igényeit, míg végül sikerült végre elvesztenie a szüzességét egy csúnya és dagadt erdélyi csajjal.

Szóval minden csak az idő kérdése.

2015. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem vagyok határozatlan, vagy férfiatlan, mindössze csak alacsony és rettenetesen ocsmány. Bármilyen nővel szívesen lennék, de sajnos az én külsőmmel aztán egyetlen egy nő sem ad esélyt arra, hogy legalább randizni elmenjünk. Még egy mosolyt sem kaptam egy lánytól sem, mert annyira undorítóan ocsmány vagyok a lányok elmondása szerint.
2015. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan úgy néznék ezekről az ocsmány férfiakról egy képet... ne legyen már ennyire szar az önértékelésetek.
2015. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
3: Az önértékelés akkor reális, ha összhangban van a külvilág jelzéseivel. Nekem meg még nem volt olyan lány, aki ne azt reagálta volna, hogy undorító és ocsmány vagyok, nem mintha nem lenne elég sorscsapás az, hogy alacsony vagyok.
2015. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én nem vagyok arcra ronda csak nagyon alacsony ! azt semelyik nő nem tolerálja... hát átlagos lány ne legyen azért 1 mázsa,tudjon főzni, ne legyen otthon ülő típus ennyi
2015. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én még mindig ragaszkodnék egy képhez. De ha már ez a visszajelzés, akkor legalább ne sajnáltatnátok magatokat sorra.

Én is meghetehtném, nem éppen azért mert csúnya vagyok, hanem mert éltem át dolgokat, mégse teszem. Ahogy tartja a mondás: az önsajnálat büdös.

2015. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csúnya, de balfac, férfiatlan és határozatlan vagyok. Túl kövérrel, vagy túl amorf fejű lánnyal nem jönnék össze, de őszintén szólva már elég rendesen leadtam az igényszintemet. Szóval majdnem bárkivel összejönnék, aki az utcán jön velem szemben.
2015. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Mennyi az a kövér? Hány kg felett?
2015. nov. 2. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok helyes, viszont a viselkedésem férfias és határozott. És akkor sem jövök össze olyan lánnyal, aki legalább a "csinos" kategóriába nem fér be nálam, ha soha többet nem szexelhetek. Van önbecsülésem, nem fogok úgy összejönni valakivel, mintha a boltban a leértékelt árut venném meg.
2015. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Jó kérdés. Függ ez a magasságtól is, de ha magamból indulok ki, akkor 170 centihez 85-90 kilónál több ne nagyon tartozzon ha lehet.
2015. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!