Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők, vagy a férfiak a válogatósabbak, ha párkeresésről van szó és csak a külsőt vesszük figyelembe?

Figyelt kérdés
Vagy kicsit másképp, ti több csúnyább lányt láttok helyes fiúval vagy inkább szép lányokat csúnyább fiúkkal? Mégegyszer, csak a külső számít most.

2015. jún. 24. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
a nők, ez nem kérdés
2015. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a férfiak válogatósabbak. Fiatalt, csinosat, gyerek nélkülit szeretnének.

Sok nő pedig úgy gondolja, elég, ha a férfi egy fokkal szebb, mint az ördög.

Nem lehet általánosítani, én ezt látom a környezetemben.

Középkorúakról beszélek, vagy inkább idősebekről, nem tinikről.

2015. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

Minden nőnek csak a külső és a pénz számít, szóval a nők egyértelműen ennek a kérdésnek a nyertesei.


Egyébként jóval több normális külsejű úriembert látni rondább nőkkel mint fordítva. Az ellenkezőjére csak akkor kerül sor egyáltalán, ha a férfi vagyonos.

2015. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Perszeee, úgyis megint a nők lesznek támadva, hogy ők csak a zsetonra meg az izomkra buknak, már nem is tudom komolyna venni ezeket a kérdéseket...
2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

a férfiak válogatósabbak


rengeteg párt látok, ahol a nő 'bomba' (jó az alakja, csinos, ápolt, szép) a férfi meg egy egyszerű póló-farmer kicsit sörhasú/szemüveges/kopaszodó alak.


bár én ki is megyek az utcára, nem csak itt lógok :D

2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Tapasztalataim szerint a férfiak (nem a tini korosztályról beszélek, főleg olyan 30 körüliekről tudok nyilatkozni).
2015. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Ez inkább egyénfüggő.
2015. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Pfff én mindenfélét látok, olyan emberek járnak felénk h ihajj :)

Van ott szép a jóképűvel, van nem túl szép nő adonisszal, van szép a nem jóképűvel. Van öreg tata a barátnőjével, sokszor meg már el sem tudom dönteni h az illető lány akivel van a 40 feletti , 50körüli faszi azaz apja vagy a barátja. Szóval vegyes a társaság.

2015. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a nôk.


[link]

 

2015. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
na ná hogy a nők! nekik van extra igényük
2015. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!