Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy egy vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy egy vallásos srác pont azért kerül, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furán hangzik, de esküszöm, így érzem. Amikor néha beszélünk a egyetemen, mindig annyira nevetünk, nagyon jól elvagyunk, kiszoktam szúrni azt is, hogy bámul a szünetekben, viszont többnyire meg kerülni próbál, ezt is látom rajta. De miért? Lehet köze ennek ahhoz, hogy vallásos, és valószínűleg még szűz?


19/L


2015. nov. 3. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bezony. A képzeletbeli barátja azt üzeni neki, hogyha rád mer mozdulni, akkor leszárad a farka és mehet a pokolba Hitler meg a volt barátnőm mellé.
2015. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig én el tudnám fogadni, hogy vallásos. Nyilván nem könnyű kibírni szex nélkül, de van akiért megérné. :)
2015. nov. 3. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyon vallásosak, akik gyülekezetbe járnak nem kezdenek "világiakkal", ezt jobb, ha tudod. Ha nem leszel ájtatos Biblia-olvasó és nem jársz gyülekezetbe, nem lesz esélyed. Ha csak hétvégi templomba járó, akkor talán...
2015. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pl a srác Jehova tanúja vagy hasonló kisebb vallás tagja, akik nem kezdenek ún. világiakkal, akkor lehet, hogy nagyon is tudatosan kerül a vonzalom ellenére.
2015. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3-as ?! Miért vagy gyökér? :/ szintén vallásos vagyok és nincs semmilyen belterjes hülyeség amiről hadováltok.



Kérdező! Inkább gátlásos a srác kicsit, nem mindenki csajozógép.

2015. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vallásosság és a fundamentalizmus között NAGY különbség van.


UI: Ha ő hit gyülis,tanú,mormon vagy egyéb neo-protestáns gyülekezethez tartozó hívő akkor semmi esélyed nincs nála ,sajnálom. :/

2015. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!