Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a srác akiről tudom, hogy tetszem neki mindenkivel közvetlen, beszélget, stb. csak pont velem nem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem az a félénk típus, sőt. Tényleg nagyon közvetlen és nagydumás. De nem az a kemény csávó típus, akik el vannak maguktól :D hanem az a rendes, normális, de egyébként jól néz ki nagyon.

Látom is rajta, hogy néha rám-rám pillant. De konkrétan velem nem beszél soha, ha úgy alakul, hogy egy helyen vagyunk :D Simán odajöhetne hozzám. Ráadásul nem vagyok az a típus, akitől félni lehet:D inkább csendesebb.

Amikor a közelembe is jön, nem nekem intéz kedves vagy épp jópofa szavakat, hanem a barátnőmnek. Nem, nem a barátnőm tetszik neki, neki amúgy is barátja van.

Szóval nem értem, miért. Egyébként nekem is bejön.


De akkor miért nem lép? Csak kerülget, mint macska a forró kását. :D


2013. aug. 18. 17:22
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Segítsetek, kérlek. Nekem lövésem sincs miért ilyen. Ez amolyan női ésszel fel nem fogható férfi taktika? :D
2013. aug. 18. 17:27
 2/24 anonim ***** válasza:
na ezaz! velem is ugyanez a helyzet!! árulja már el valaki, ilyenkor mi a teendő!
2013. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az a kezdeményező típus :D de ezt ő is tudja szerintem. Ismerjük egymást, csak nem személyesen. Tudunk egymásról egy s mást.
2013. aug. 18. 17:39
 4/24 anonim ***** válasza:

pfffff

és ha nem? és soha nem is beszéltetek egymással, csak álltatok egymás előtt?

2013. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De itt most az az érdekes, hogy bárkihez odamegy, beszélget. Hozzám meg nem tud odajönni, alkalmat találhatott volna már.

Nem harapok, tényleg inkább amolyan csendes lánynak mondható vagyok. :)

2013. aug. 18. 17:44
 6/24 anonim ***** válasza:
de én is ebbe a kategóriába tartozok bele, és nekem is ez jár a fejembe, hidd már el :D
2013. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ja bocsi :D azt hittem egy másik hozzászóló. Hát igen, ezen én is gondolkoztam. Mi van, ha soha nem történik semmi?

Nekem tényleg tetszik, és nem ismerem olyan jól, mégsem tudom kiverni a fejemből.

2013. aug. 18. 17:50
 8/24 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket küldött feléd, amiből azt tudtad következtetni, hogy tetszel neki? Lehet, hogy így próbálgat, kíváncsi a rekaciódra. Ha valóban tetszel neki lehet, hogy félti az egoját, bepróbálkozik és te elhatod, az azért gáz a pasiknak. Ha te jelzel felé az már bíztatóbb, és hátha akkor megnyillik.
2013. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

nálam ez a helyzet :D

jól van kérdező, jól egymásra találhatunk, mondhatom :D

2013. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

miért féltené az egoját? azért nem ennyire anyámasszony katonája sztem XXDD


és mi az hogy elhatol?

2013. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!